Друк
24.03.2017

Делегація ПАТ «Укрзалізниця» на чолі Войцехом Балчуном відвідує Угорщину

Делегація ПАТ «Укрзалізниця» перебуває з робочим візитом в Угорщині. Голова правління Войцех Балчун, член правління Марек Роберт Залєсний та директор з вантажних перевезень і логістики Максим Кушнірчук знайомляться з роботою Рейл Карго Груп та узгоджують основні напрямки українсько-угорської співпраці в сегменті залізничних перевезень.

Сторони, зокрема обговорюють можливість організації контрейлерних перевезень з України транзитом через Угорщину, здійснення перевезень із застосуванням електронних перевізних документів, аналізують випадок пошкодження 16 вагонів Укрзалізниці на території Угорщини та інші аспекти.

Також відбулася зустріч із Ласло Мошоці – заступником Державного секретаря Міністерства національного розвитку, який відповідає за транспорт Угорщини.

Між Україною та Угорщиною за 2 місяці 2017 року перевезено 501,2 тис. тонн вантажів, що майже на 20% більше, ніж за відповідний період минулого року (418,6 тис. тонн).

 

Довідка

Між Укрзалізницею та Рейл Карго Хунгарія (Rail Cargo Hungaria Zrt.) діє договір про спільну організацію перевезення вантажів через українсько-угорський держкордон.

Прикордонний перехід Чоп – Захонь забезпечує передачу вантажів до Угорщини, Італії, Австрії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Сербії та Чорногорії.