Друк
24.02.2017

Завершився перший етап відбору кандидатів на посади директорів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця»

Завершився перший етап відкритого відбору кандидатів на посади директорів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця», який тривав з 19 січня по 23 лютого 2017 року включно. За результатами роботи експертної групи ПАТ «Укрзалізниця» з 64 кандидатів було відібрано 23, які візьмуть участь у другому етапі.

 Для проведення другого етапу відбору 23 кандидати на посади директорів регіональних філій товариства запрошені на співбесіди з експертною групою ПАТ «Укрзалізниця», до якої входять члени правління, директори товариства й експерти. На підставі наданих документів та співбесіди з кандидатом буде прийняте рішення щодо формування short-листа та направлення відібраних кандидатів на розгляд правління ПАТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, що з метою пошуку найбільш професійних та компетентних очільників регіональних філій вперше в історії ПАТ «Укрзалізниця» було оголошено відкритий відбір кандидатів. Це одна з найбільш прогресивних форм роботи з персоналом.

Зазначаємо, що? на відміну від конкурсу на посади, передбаченого, наприклад, постановою КМУ від 03.09.2008 № 777, проведення відкритого відбору не є обов’язковим та процедура відбору не регламентована законодавством. Кожен кандидат, який бажав узяти учать у відкритому відборі на посади директорів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» мав можливість подати зазначені в оголошенні документи на розгляд експертної комісії.