Друк
15.02.2017

Через блокування руху поїздів на Донбасі Україна не отримала майже 240 тис. тонн енергетичного вугілля, а галузь зазнала 53,5 млн грн збитків

Через дії сторонніх осіб регіональній філії «Донецька залізниця» завдані збитки від блокування руху поїздів на 53,5 млн грн, а українські ТЕЦ та ТЕС не отримали майже 240 тис. тонн енергетичного вугілля. Загалом на Донбасі сторонні особи заблокували 3 ділянки, захопили 3 локомотиви, 57 порожніх та 47 вагонів з вугіллям.

 

Регіональна філія «Донецька залізниця» вкотре звернулася до Головного управління Національної поліції в Донецькій та Луганській областях, до Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях з проханням терміново вжити заходів для розблокування трьох ділянок.

Нагадаємо, що з 10 лютого 2017 року заблоковано дільницю Фенольна – Кривий Торець, рух нею повністю припинений. Сторонні особи захопили електровоз і встановили контроль над ним та привели його в дію. Блокувальники відсторонили  локомотивну бригаду в неробочу кабіну локомотива та не допускають залізничників до виконання своїх обов’язків.

2 лютого був заблокований перегін Курдюмівка – Бахмут-2. Найперша ділянка, Шипилове-Світланове, була заблокована 25 січня 2017 року.