Друк
09.02.2017

Збитки від блокування руху на Донбасі вже перевищили 40 млн грн

Філія «Донецька залізниця» закликає  компетентні органи сприяти розблокуванню для руху два перегони та повернути майно. Загальні збитки від блокування руху на двох перегонах перевищили 40 млн грн.

 

Зокрема, збитки від блокування парної колії перегону Курдюмівка-Бахмут 484 км,  поїзда №4852 та локомотива серії ЧМЕ3, що триває з 2 лютого, вже перевищили 33 млн грн. Сума завданих збитків від дій блокувальників тепловозу і 57 порожніх вантажних вагонів на перегоні Шипилове – Світланове, що продовжується з 25 січня,  склала, станом на 7 лютого, – 8,4 млн грн.

На перегоні Курдюмівка-Бахмут блокувальники на чолі з кількома народними депутатами своїми діями порушили рух вантажних поїздів по парній та непарній коліях, рух на стик Майорська-Микитівка та обмежили рух приміських поїздів лише по непарній колії цього перегону. Порушене кримінальне провадження за ч.1 ст.279 КК України.

На перегоні Шипилове – Світланове через заблокований рух тепловозу і 57 порожніх вантажних вагонів вже 16 діб не здійснюється перевезення вугілля, у тому числі енергетичного. Так, за цей час через дії блокувальників не перевезено 174,5 тис. тонн вугілля.

ПАТ «Укрзалізниця» закликає компетентні органи сприяти розблокуванню руху поїздів на двох перегонах на Донбасі та відшкодуванню збитків винними особами.