Друк
27.01.2017

На Луганщині заблоковані колії

25 січня 2017 року, на 41 км перегону Шепілове-Світланове (Луганська область) було виявлено скупчення людей у камуфляжній формі - загалом близько 50 осіб. Вони розгорнули намети біля колій та перекрили колії.

 Зазначені особи заблокували поїзд № 3111, у складі якого було п’ятдесят порожніх піввагонів. Працівники регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» оперативно поінформували про інцидент управління Національної поліції України та управління Служби безпеки України у Луганській та Донецькій областях.

Перевезення вантажів у зоні проведення антитерористичної операції залізничним транспортом здійснюється під безпосереднім контролем СБУ та інших правоохоронних органів. Основні вантажі, що перевозяться у зоні проведення АТО, - вугілля для ТЕС, сировина та продукція підприємств гірничо-металургійного комплексу.

Також стало відомо, що прокуратура Луганської області вже порушила кримінальне провадження за фактом блокування залізниці, де колишні бійці АТО і народні депутати перекрили колії. Відомості по даному факту внесені до ЕРДР з попередньою кваліфікацією ч. 1 ст. 279 Кримінального кодексу України. Це блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, яке порушило нормальну роботу транспорту. Покарання передбачає штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів або виправні роботи до 2 років, або арешт до 6 місяців, або обмеження волі до 3 років.