Друк
13.01.2017

На участь у відкритому відборі на посади директорів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» подали заявки 64 кандидати

Шістдесят чотири претенденти на посади директорів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» подали заявки під час відкритого відбору. Він тривав з 19 грудня 2016 року по 10 січня 2017 року включно.

 

Такий відкритий відбір очільників регіональних філій – перший в історії ПАТ «Укрзалізниця». Його мета – обрати чесних, професійних менеджерів, які спроможні здійснити реформи та поділяють корпоративні цінності нового керівництва компанії. Якість і повнота наданої інформації впливає на кінцевий результат розгляду кандидатури членами правління та незалежними експертами. На підставі наданих документів та співбесіди з кандидатом буде прийняте рішення щодо направлення кандидатури на розгляд правління ПАТ «Укрзалізниця».

Директор регіональної філії – це і стратег, і лідер, і менеджер, і дипломат, який скеровує, корегує, аналізує та управляє залізницями України. Функції директора регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця» надзвичайно важливі з урахуванням забезпечення ним ефективного управління регіональною філією для повноцінного задоволення потреб внутрішніх та зовнішніх клієнтів у якісних, своєчасних і конкурентних залізничних перевезеннях, роботах, послугах.

Нагадаємо, що в результаті відкритого відбору будуть обрані директори регіональних філій «Донецька залізниця», «Львівська залізниця», «Одеська залізниця», «Південна залізниця», «Південно-Західна залізниця» та «Придніпровська залізниця».