Друк
02.12.2016

З 11 грудня Укрзалізниця на годину пришвидшує поїзд № 67/68 Київ – Варшава

З 11 грудня 2016 року, з введенням в дію графіка руху пасажирських поїздів на 2016/2017 рік, Укрзалізниця пришвидшує поїзд № 67/68 Київ – Варшава. Відстань від столиці до Варшави по території України поїзд долатиме на годину швидше, а зворотно з Варшави рух поїзда буде прискорено майже на півтори години. Крім того, поїзд матиме більш зручний час відправлення і прибуття.

Час руху поїзда № 67/68 Київ – Варшава в дорозі зменшено завдяки тому, що поїзд робитиме зупинки на станціях Ковель, Мацеєв та Ягодин тільки для технічних потреб. Крім того, на станції Ягодин зменшено час на перестановку вагонів з широкої колії на вузьку до 2 годин, наразі для цього витрачається 143 хв. туди та 117 хв. зворотно. Завдяки цьому поїзд по території України у напрямку Варшави пришвидшено на 59 хв., а зворотно – на 1 год. 29 хв.

Поїзд прямуватиме із зупинками на станціях: Дорохуск, Хелм, Хелм Място, Рейовець, Травники, Свидник Всходний, Свидник Място, Люблін, Наленчув, Пулави Място, Деблин, Пилава, Варшава Всходня, Варшава Центральна, Варшава Захадня.

Наразі поїзд № 67/68 Київ – Варшава прямує через Рівне – Луцьк – Ковель – Ягодин  – Хелм – Люблін. Зміна візків відбувається на станції Ягодин.

Також Укрзалізниця зробила більш зручним час відправлення та прибуття поїзда. Він відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 17:24 замість 16:48 та прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 09:22 замість 12:58.

Поїзд курсує цілорічно щоденно.

У складі поїзда 30-місні пасажирські вагони міжнародного габариту RIC.

Наразі вартість проїзду в сполученні Київ – Варшава становить 2250,83 грн.

Перевезення пасажирів між Україною та Республікою Польща (УЗ – ПКП) здійснюється на умовах «Соглашения о международном пассажирском сообщении (СМПС)» та «Особых условий международных перевозок (SCIC) – для поездок по проездным билетам в сообщении Восток-Запад (EWT) (Тариф Схід – Захід)». Відповідно кожна із залізниць, УЗ та ПКП, встановлює тариф по своїй території, та у вагони свого формування, які оголошуються у валюті євро та розраховуються у національній валюті країни оформлення проїзного документа на дату звернення пасажира.