Друк
01.09.2016

Біля станції Вознесенськ від ураження електрострумом на залізничному мосту загинув підліток

Вчора, 31 серпня, о 13:26 сталася трагедія на залізничному мосту через річку Мертвовод. Двоє хлопців віком 13 років переходили через міст біля станції Вознесенськ. Один з підлітків пішов по пішохідній доріжці, другий поліз по оглядовій драбині на міст, був уражений електричним струмом і впав на плити пішохідної доріжки. 

 На місце події виїжджала швидка медична допомога, прибули працівники поліції, фахівці залізниці, міської прокуратури. Медичні працівники констатували смерть підлітка.

Напередодні, 30 серпня, на демонтованій теплотрасі Хриплин - Івано- Франківськ на Львівщині було виявлено підлітка 14 років, ураженого електричним струмом. Хлопець отримав тяжкі опіки під час спроби зробити селфі. Потерпілого доставлено в Опіковий центр дитячої лікарні м. Івано-Франківськ.

Залізничники вкотре попереджають, що порушення правил безпеки на залізничному транспорті може призвести до травмування або навіть до загибелі громадян. Пролазити під вагонами або підніматися на них – суворо заборонено через небезпеку ураження електричним струмом високої напруги (27 000V). На електрифікованих лініях заборонено підніматися на опори, а також торкатися до металевих проводів заземлення, які йдуть від опори до рейки; наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів. Не дозволяється підходити ближче, ніж на півметра до краю платформи після оголошення про прибуття поїзда до його повної зупинки.

Укрзалізниця звертає увагу батьків та педагогів, що об’єкти залізничного транспорту – це зона підвищеного ризику, тому запорукою збереження життя і здоров’я є сумлінне дотримання правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.