Друк
17.08.2016

ПАТ «Укрзалізниця» та NEWAG group мають намір співпрацювати у сфері оновлення локомотивів

 17 серпня 2016 року в Києві ПАТ «Укрзалізниця» та  NEWAG group  підписали меморандум про співпрацю з оновлення тягового рухомого складу. На цьому важливому документі свої підписи поставили голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун, член правління Олександр Бужор та голова правління  NEWAG  group Збігнев Конечек.

Сторони домовилися опрацювати питання створення тягового рухомого складу та впровадження рішень щодо його модернізації. Виконання конкретних завдань здійснюватиметься за окремими договорами.  Наступним кроком щодо майбутньої співпраці стануть консультації технічних спеціалістів.

«ПАТ «Укрзалізниця» має намір інвестувати у рухомий склад, тому останнім часом вже були підписані меморандуми з провідними світовими виробниками. Ми вивчаємо усі пропозиції, щоб максимально об’єктивно вибрати партнера, який надасть найпривабливішу пропозицію як в економічному, так і в технологічному плані», - зазначив голова правління Войцех Балчун під час підписання документу. Крім того, за словами очільника галузі, однією із головних вимог до майбутнього партнера є готовність застосувати сучасні технології на вітчизняних виробничих потужностях.

У заході  також взяв участь Ежи Міллер із групи стратегічних радників Президента України Петра Порошенка, який зазначив, що ПАТ «Укрзалізниця» є важливим підприємством для України, адже від розвитку залізничної галузі залежить економічний розвиток усієї країни. Саме тому із боку урядовців та міжнародних експертів велика увага до процесу реформування ПАТ «Укрзалізниця».

Довідка

NEWAG S. A. - компанія, що базується у Польщі (м. Новий Сонч) та спеціалізується на виробництві, обслуговуванні і модернізації залізничного рухомого складу.