Друк
19.07.2016

Другий електропоїзд «Skoda EJ675» має вийти на маршрут уже до вересня, – Войцех Балчун

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун доручив причетним працівникам компанії прискорити ремонт електропоїзда «Skoda EJ675» та запустити його на маршрут уже до вересня 2016 року.

 

«Неприпустимо, щоб один із найсучасніших у парку «Укрзалізниці» електропоїздів, побудований у 2012 році, вартістю 19 млн євро два роки стояв «під парканом». «Skoda EJ675» має вийти на маршрут уже у вересні цього року. Питання ремонту другого електропоїзда має бути вирішено в найкоротші терміни», - наголосив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун.

Він також повідомив, що наразі фахівці компанії аналізують, який саме напрямок найбільш доцільно обрати для курсування сучасного комфортабельного електропоїзда «Skoda EJ675». При цьому Войцех Балчун додав, що це рішення ПАТ «Укрзалізниця» прийматиме з урахуванням інтересів місцевих громад, тому із задоволенням розгляне звернення та пропозиції керівників міст, зацікавлених у тому, щоб до їхніх населених пунктів курсувала «Skoda EJ675».

Фото за посиланням

Довідково

Два електропоїзди Skoda EJ675 «City Elephant» Укрзалізниця придбала у 2012 році перед проведення чемпіонату з футболу Євро-2012. Ці поїзди є двосистемними (можуть рухатися електрифікованими ділянками на постійному та змінному струмі). Електропоїзд складається з 6 двоповерхових вагонів та має 607 місць, з них 46 — першого класу, 590 — другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 км на годину. Перший поїзд №729/730 обслуговує маршрут Харків – Генічеськ.