Друк
11.05.2016

У квітні 2016 року сталося 8 ДТП на залізничних переїздах і коліях

Упродовж квітня 2016 року на залізничних переїздах і коліях ПАТ «Укрзалізниця» сталося 8 ДТП, у тому числі 7 – на переїздах і 1 – на колії поза переїздом. Внаслідок цього травмовано 2 особи. Порівняно з квітнем 2015 року кількість ДТП збільшилася на 4 випадки.

Водії автотранспорту продовжують надміру легковажити за кермом, створюючи передумови для сумної статистики. Так, загалом упродовж чотирьох місяців 2016 року на залізничних переїздах і коліях Укрзалізниці сталося 29 ДТП (це на 11 випадків більше, ніж за аналогічний період 2015-го). З них 26 випадків – на переїздах і 3 – на коліях поза переїздами. Внаслідок них одна особа загинула та 4 травмовані.

ПАТ «Укрзалізниця» нагадує, що всі ДТП на переїздах і коліях є наслідком порушень водіями автотранспорту правил дорожнього руху.

Шановні водії автотранспорту, не випробовуйте долю на залізничному переїзді. Якщо раптом автівка застрягне на рейках, машиніст усе одно буде не в змозі зупинити поїзд миттєво. Навіть при екстреній зупинці гальмівний шлях поїзда може скласти до 800 метрів.