Друк
20.04.2016

Урядом затверджено Войцеха Бальчуна головою правління ПАТ «Укрзалізниця»

Головою правління Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» став Войцех Бальчун. Відповідне рішення одноголосно було прийняте Урядом 20 квітня 2016 року.

Правління ПАТ «Укрзалізниці» вітає рішення Уряду щодо кадрового призначення та сподівається на плідну співпрацю. «Впевнений, що призначення голови правління зробить роботу залізничної галузі більш стабільною та ефективною. Нинішнє керівництво галузі спрямовує свої зусилля на реформування залізничного транспорту. Призначення Войцеха Бальчуна, який успішно проводив таку ж саме  роботу у Польщі, говорить про те, що узятий курс реформ буде продовжений. Іноземний досвід буде корисний для побудови прибуткової та конкурентної компанії», - прокоментував кардове призначення в.о. голови правління  ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Нагадаємо, що кандидатуру Войцеха Бальчуна на посаду голови правління ПАТ «Укрзалізниця» було рекомендовано комітетом при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств.

Войцех Бальчун має понад 15 років професійного досвіду, в тому числі 7 років досвіду роботи у сфері залізничних перевезень у Польщі на посаді голови наглядової ради польської залізниці РКР S.A. та генерального директора PKP Cargo S.A. Провів масштабну реорганізацію системи управління в PKP Cargo, оптимізацію чисельності персоналу, побудував нову управлінську команду, вивів збиткову компанію на рівень прибутковості та підготував компанію до виходу на ІРО. Займав посаду голови наглядової ради польської авіакомпанії LOT. Входить у список ТОП-20 антикризових менеджерів Польщі-2012 за версією Bloomberg Businessweek Poland. Громадянин Польщі.