Друк
20.04.2016

Правління ПАТ «Укрзалізниця» вирішило увільнити Ігоря Бреуса від виконання обов’язків директора з пасажирських перевезень і сервісу

19 квітня 2016 року на черговому засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця» прийняло рішення увільнити Ігоря Бреуса від виконання обов’язків  директора з пасажирських перевезень і сервісу. Приводом для цього стала поширена ЗМІ інформація про вкрай незадовільну ситуацію щодо організації роботи у пасажирському секторі залізничного транспорту.

ПАТ «Укрзалізниця» позиціонує себе як перевізник, що прагне удосконалити якість та сервіс і очистися від будь-яких проявів корупції чи бездіяльності посадових осіб. На керівних посадах менеджмент компанії прагне бачити відповідальних, фахових, сумлінних та активних управлінців, які ефективно налагоджують виробничі процеси та викорінюють такі випадки, які кидають тінь на роботу компанії, підривають довіру до розпочатих реформ. Очільників філій та різних напрямків роботи галузі правління ПАТ «Укрзалізниця» обирає за результатами відкритих відборів, тому прозоро буде обрано керівника, який  у подальшому буде курувати напрямок пасажирських перевезень і сервісу. Ігор Бреус виконував обов’язки директора з пасажирських перевезень і сервісу з грудня минулого року.

Також за фактами, викладеними у програмі «Гроші» телеканалу «1+1», буде проведено службову перевірку із залученням фахівців департаменту безпеки, департаменту аудиту та  контролю, а також інших фахівців.