Друк
06.04.2016

Укрзалізниця запрошує Метінвест за стіл переговорів

У відповідь на необґрунтовані звинувачення групи Метінвест  ПАТ   «Укрзалізниця» запрошує вище керівництво металургійної компанії до відкритого діалогу в рамках міжфункціональної зустрічі для вироблення рішення, яке задовольнить запити компанії у вантажних перевезеннях.

Укрзалізниця готова забезпечити Метінвесту додаткові вантажні поїзди з урахуванням тих логістичних обмежень, які зараз впливають на роботу залізничної галузі у східному регіоні. Менеджмент залізничної компанії готовий до опрацювання конструктивних ініціатив і запрошує керівництво Метінвесту створити спільну робочу групу з цією метою.

«Компанія Метінвест як ніяка інша знає складнощі, з якими зіштовхується залізниця для забезпечення перевезень в районі, що прилягає до окупованої території. Однак керівництво Укрзалізниці робить все можливе для забезпечення безперебійності поставок. Ми готові до діалогу і виробленню конкретних рішень. З нашого боку визначені відповідні делегати для спільної робочої групи і ми чекаємо відповідного списку від Метінвесту», - прокоментував в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Зустріч відбудеться 12 квітня в центральному офісі ПАТ «Укрзалізниця» по вул. Тверська, 5, каб. 307.