Друк
05.04.2016

ПАТ «Укрзалізниця» веде переговори щодо встановлення конкурентного тарифу на перевезення вантажів Новим шовковим шляхом

Для організації регулярних рейсів Новим шовковим шляхом ПАТ «Укрзалізниця» потрібно долучитися до міжнародного Транскаспійського транспортного маршруту. Таке рішення може бути прийняте вже 15 квітня 2016 року в Одесі, під час зустрічі з  представниками залізниць Азербайджану, Казахстану та Грузії. Про це повідомив директор з вантажних перевезень і логістики  ПАТ «Укрзалізниця» Іван Федорко.

 За словами Івана Федорка, статус учасника Транскаспійського транспортного маршруту дозволить вести переговори з іншими учасниками коридору щодо встановлення конкурентоспроможного наскрізного тарифу. «Зі свого боку, ми вже знизили тариф на перевезення поїздом вантажів територією України, є позитивні домовленості з Азербайджаном та Грузією, наразі треба працювати у даному напрямку з Казахстаном. Лише тоді можна вийти на конкурентний тариф», - зазначив він.

Також директор з вантажних перевезень і логістики  ПАТ «Укрзалізниця» повідомив, що демонстраційний рейс поїзда дозволить виявити всі технічні особливості та вузькі місця маршруту. «Ми зможемо чітко зрозуміти, на яких станціях можуть виникати проблеми та затримки та вирішимо усі технологічні проблеми та  чітко визначимося з часом, який необхідний для подолання даного маршруту», - додав І. Федорко.

Окрім цього, за словами Івана Федорка, що інтерес до зазначеного маршруту є як в іноземних, так і вітчизняних компаній, але вантажовласники чекають на конкурентний тариф.