Друк
15.03.2016

З 18 березня між Києвом і Бухарестом з’явиться пряме залізничне сполучення

ПАТ «Укрзалізниця» розширює мережу залізничного сполучення з країнами Європейського Союзу. Так, з 18 березня 2016 року запроваджує пряме безпересадкове сполучення між Києвом і Бухарестом (Румунія).

 

Безпересадковий вагон Київ – Бухарест курсуватиме в складі поїзда № 117 «Буковина». Він відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський по п’ятницях о 20:05 і прибуватиме до Бухареста наступного дня о 22:48.

Зворотно безпересадковий вагон відправлятиметься з Бухареста по неділях о 06:15 та прибуватиме до Києва наступного дня о 08:06.

Курсування цього вагона забезпечить сполучення між багатьма містами України та Румунії. Зокрема, він буде зручний для мешканців і гостей Вінниці, Хмельницького, Чернівців, Кам’янця-Подільського й інших населених пунктів на шляху прямування поїзда. Серед зупинок на території Румунії – Сучава, Аджуд, Роман, Бакеу й інші станції.

Вже сьогодні з України залізничним транспортом можна доїхати до  Будапешту, Вроцлава, Варшави, Вадул Сирету, Братислави, Кошице, Праги та інших міст Європи.

 

Довідково

Квитки на зазначені поїзди можна придбати у залізничних міжнародних касах.

Більш детальну інформацію щодо курсування безпересадкового вагону сполученням Київ – Бухарест можна отримати на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця» та за телефоном довідки: (044) 309-70-05.