Друк
19.01.2016

ПАТ «Укрзалізниця» просить вибачення у пасажирів за завдані незручності та затримку в дорозі

ПАТ «Укрзалізниця» просить вибачення у пасажирів за незручності, які виникли під час подорожі швидкісним поїздом № 731 Запоріжжя – Київ. З технічних причин поїзд зробив вимушену зупинку. Усі пасажири були доправлені до Києва іншим швидкісним поїздом.

 

Вчора, 18 січня, о 18:26 швидкісний поїзд № 731 Запоріжжя – Київ, що обслуговується складом Екр-1 «Тарпан» виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», здійснив вимушену зупинку на перегоні Железнякове – П’ятихатки-Пас. Зупинка поїзда сталася з технічних причин, а саме внаслідок дії низьких температур на систему живлення поїзда. Локомотивна бригада поїзда зробила все можливе задля підтримання на належному рівні температурного режиму в салоні поїзда.

Пасажирів цього поїзда на станції П’ятихатки-Пас. пересадили в допоміжний швидкісний поїзд виробництва Hyundai, який прибув в екстреному режимі. До Києва поїзд Інтерсіті+ №731 Запоріжжя – Київ прибув о 06:11.

Ситуація ускладнилася негодою. У зв’язку з інтенсивними опадами та морозом, а також із посиленням вітру до 17-22 м/с (місцям до 25 м/с) синоптики надали другий рівень небезпеки погоди на території України. Просимо пасажирів із розумінням поставитися до складнощів у роботі залізничників, які докладають максимум зусиль для якнайшвидшого налагодження курсування всіх поїздів згідно з графіком.