Друк
13.01.2016

Контактні центри ПАТ «Укрзалізниця» почали надавати консультації вантажовідправникам з питань санкцій

Контактні телефони для вантажовласників з питань санкцій почали працювати в Українському транспортно-логістичному центрі (УТЛЦ) та Центрі транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця». Про це повідомив на нараді з вантажовласниками начальник департаменту комерційної роботи Юрій Меркулов.

 

Наразі з питань ціноутворення, умов вантажоперевезень, технічних регламентів, розміщення вантажів, укладення або змін умов договорів на альтернативних маршрутах можна дізнатися за наступними телефонами:

 

222-02-12 (контакт-центр УТЛЦ);

568-89-63 (64);

568-94-07;

цілодобово 465-31-30 (ЦТС «Ліски»).

 

Окрім залізничників та вантажовласників, в обговоренні складної ситуації також взяв участь заступник міністра інфраструктури України Микола Снітко. Він повідомив, що остаточно питання щодо тарифів на перевезення альтернативними шляхами буде вирішено під час наради в Баку (Азербайджан), що почнеться 14 січня за участю української, казахстанської, грузинської та азербайджанської залізничних адміністрацій.

Необхідність розробки альтернативних шляхів виникла у зв’язку з підписанням президентом Російської Федерації Указу №1 від 01.01.2016 «О мерах по обеспечению экономической безопасности и национальных интересов Российской Федерации при осуществлении международных транзитных перевозок грузов с территории Украины на территорию Республики Казахстан через территорию Российской Федерации».

Нагадуємо, раніше повідомлялося про альтернативні маршрути для перевезення вантажів до країн Середньої Азії.