Друк
02.12.2014

На станції Скотувата Донецької залізниці поранено залізничника

У зоні бойових дій залізничники працюють в умовах небезпечних для життя та здоров’я. Учора, 1 грудня, о 15:00 під час артобстрілу пошкоджено підстанцію станції Ясинувата, не працювала система автоблокування на перегоні Ясинувата  Західне – Скотувата. Залізничники відновили роботу обладнання о 16:00.

О 19:17 по станції Скотувата також під час артилерійського обстрілу було пошкоджено графіковий електропоїзд сполученням Скотувата–Красний Лиман. Розбитим склом травмовано помічника машиніста, який знаходився у вагоні. Черговий по станції Скотувата надав пораненому першу медичну допомогу, від госпіталізації він відмовився.

Також о 20:00 два снаряди  потрапили на станцію Мандрикине. Через це пошкоджено непарну колію та контактну мережу. Рух поїздів наразі зупинено.

 

Довідково:

З травня цього року через диверсії та бойові дії на Донецькій, Придніпровській та Південній залізницях пошкоджено 1342 залізничні об’єкти. З них 19 випадків підривів залізничних мостів та 9 – шляхопроводів і пішохідних переходів. Наразі на їх відновлення потрібно понад 762 млн грн.