Друк
20.10.2014

Борис Остапюк: Я не покидав території України та готовий співпрацювати зі слідством

Тимчасово відсторонений від виконання своїх обов’язків генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк знаходиться на території України та готовий всебічно сприяти проведенню розслідування справи, порушеної проти Укрзалізниці. Про це він повідомив прес-центру Укрзалізниці.

«Я готовий всебічно сприяти розслідуванню, аби винні побули покарані. Зі своєї Батьківщини я не збираюсь нікуди втікати», - зазначив Борис Остапюк.  

Також знаходиться на своєму робочому місці та виконує свої посадові обов’язки директор ДП «Укрзалізничпостач» Олександр Лозінський. «Минулого тижня я перебував у відпустці і в день обшуку о 7:00 вилетів до Відня. Будь-які попередження про обшуки не надходили, про їх я дізнався від особи, яка офіційно орендує у мене квартиру», - зазначив під час брифінгу Олександр Лозінський. 

За словами Олександра Лозінського, керівництво ДП «Укрзалізничпостач» хоче та готове співпрацювати з правоохоронними органами. «Ми неодноразово зверталися до правоохоронних органів з пропозицією брати участь у наших конкурсних торгах. Але жодного разу представник правоохоронців не був присутнім на наших тендерах», - додав директор ДП «Укрзалізничпостач». 

«Такі дії правоохоронців лише дестабілізують роботу залізничної галузі», - резюмував Олександр Лозінський.