Друк
13.05.2014

Програми лояльності для пасажирів швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті

Пасажири можуть заощадити на вартості проїзду у вагонах 1-го класу поїздів категорії Інтерсіті+ при завчасному придбанні квитків. Найбільшу знижку можна отримати, придбавши квиток за 30 діб до дати відправлення поїзда.

 

Система диференціації тарифів попереднього продажу проїзних

 документів у 1-му класі поїздів категорії ІНТЕРСІТІ+

Українська залізнична швидкісна компанія постійно працює над поліпшенням якості надання послуг пасажирам поїздів категорії ІНТЕРСІТІ+.  З 8 серпня 2014 року була введена нова система диференціації тарифів попереднього продажу проїзних документів. Запроваджена система дозволяє пасажирам заощадити на вартості проїзду у вагонах 1-го класу поїздів ІНТЕРСІТІ+ при завчасному придбанні квитків, а саме:

 • за 30 добу до дати відправлення – коефіцієнт індексації 0,85 від вартості плацкарти, тобто зниження вартості квитка на 15%
 • за 29-25 діб до дати відправлення – коефіцієнт індексації 0,90 від вартості плацкарти, тобто зниження вартості квитка на 10%;
 • за 24-15 доби  до дати відправлення – коефіцієнт індексації 0,95 від вартості плацкарти, тобто зниження вартості квитка на 5%;
 • за 14-5 діб до дати відправлення – коефіцієнт індексації 1,00 від вартості плацкарти, тобто вартість квитка залишається без змін;
 • за 4-2 доби до дати відправлення – коефіцієнт індексації 1,10 від вартості плацкарти, тобто підвищення вартості квитка на 10%;
 • на 1 добу дати відправлення – коефіцієнт індексації 1,15 від вартості плацкарти, тобто підвищення вартості квитка на 15%.

 

Також введені нові коефіцієнти гнучкого регулювання по днях тижня на проїзд у вагонах як першого, так і другого класу поїздів ІНТЕРСІТІ+ та ІНТЕРСІТІ:

 • понеділок і субота – коефіцієнт індексації 0,90 від вартості плацкарти, тобто зниження вартості квитка на 10% (у вагонах 1-го класу), четвер і субота – коефіцієнт індексації 0,90 від вартості плацкарти, тобто зниження вартості квитка на 10% (у вагонах 2-го класу) – для поїздів ІНТЕРСІТІ+;
 • п’ятниця і неділя – коефіцієнт індексації 1,10 від вартості плацкарти, тобто підвищення вартості квитка на 10% - для поїздів ІНТЕРСІТІ+.
 • вівторок і середа – коефіцієнт індексації 0,90 від вартості плацкарти, тобто зниження вартості квитка на 10% - для поїздів ІНТЕРСІТІ.
 • п’ятниця і неділя – коефіцієнт індексації 1,10 від вартості плацкарти, тобто підвищення вартості квитка на 10% - для поїздів ІНТЕРСІТІ.


Крім того, при купівлі квитків «туди і назад» для пасажирів поїздів ІНТЕРСІТІ+ діє знижка 10%. Квитки доступні на порталі бронювання квитків http://booking.uz.gov.ua/ та в усіх залізничних касах.


БОНУСНА ПРОГРАМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

ВАГОНІВ ПЕРШОГО КЛАСУ ПОЇЗДІВ ІНТЕРСІТІ+

З 30 вересня 2013 року введена в дію Бонусна програма (ІНТЕРСІТІ бонус) для пасажирів 1-го класу поїздів ІНТЕРСІТІ+, за умовами якої, пасажир, накопивши певну кількість бонусів, матиме змогу отримати істотну знижку на придбання наступних проїзних документів.

ПРИНЦИПИ ДІЇ ПРОГРАМИ:

 • Бонусна програма діє при оформленні проїзних документів у вагони 1-го класу поїздів «ІНТЕРСІТІ+» через Інтернет-сайт http://booking.uz.gov.ua.
 • Для участі в Бонусній програмі проводиться реєстрація користувачів на Інтернет-сайті http://booking.uz.gov.ua та здійснюється авторизація під власним обліковим записом при оформленні проїзних документів, за умови згоди на участь в Бонусній програмі, згоди з умовами договору оферти та згоди на обробку персональних даних.
 • Для накопичення бонусів необхідно оформити проїзний документ у вагон 1-го класу поїзда ІНТЕРСІТІ+.
 • При оформленні проїзного документу у вагони 1-го класу поїздів «ІНТЕРСІТІ+» нарахування бонусів здійснюється автоматично на віртуальну бонусну картку користувача за курсом бонуса 10 грн = 1 бонус. Інформація про кількість нарахованих бонусів відображається в особистому кабінеті користувача, поряд з вартістю проїзного документу. (наприклад, з 200 гривень вартості плацкарти на рахунок нараховується 20 бонусів)
 • Використання бонусів є можливим після оформлення 9 проїзних документів у вагони 1-го класу поїздів «ІНТЕРСІТІ+» за умови, що кількість бонусів на рахунку віртуальної бонусної картки рівна або перевищує вартість плацкарти проїзного документу, що оформлюється.
 • Використання бонусів здійснюється за згодою користувача, за курсом бонуса 1 бонус = 1 грн. (наприклад, для оплати плацкарти проїзного документа в сумі 200 гривень необхідно використати 200 бонусів)
 • Нарахування та використання бонусів здійснюється тільки при оформленні повних проїзних документів.
 • Бонуси нараховуються та використовуються, якщо результуючий коефіцієнт дня тижня та індексації плацкартної складової вартості проїзду за системою диференціації тарифів більше  або дорівнює 1.
 • Бонуси не нараховуються та не використовуються:

- при оформленні проїзного документу на попередню дату продажу квитка, якщо результуючий коефіцієнт дня тижня та індексації плацкартної складової вартості проїзду за системою диференціації тарифів менше 1;

- при оформленні проїзного документу  «туди-зворотно» зі знижкою вартості;

 

Детальну інформацію та умови бонусної програми можна знайти на інтернет-ресурсах http://booking.uz.gov.ua  та http://intercity.uz.gov.ua .

Сподіваємося, що бонусна програма

буде зручною для пасажирів, які часто

подорожують, адже тепер є можливість

заощаджувати кошти.