Друк
04.09.2014

Два монтери колії поранені вибухом по дорозі на об’єкт

Другого вересня, о 08:45, на перегін Оленівка–Південно-Донбаська, група монтерів колії прямували на об’єкт для виконання робіт з кріплення болтів безстикової колії, коли з боку лісосмуги стався вибух, унаслідок чого один з залізничників отримав проникаюче поранення черевної порожнини, а другий – численні осколкові поранення рук та обличчя. Потерпілих було доставлено до залізничної лікарні у місті Волноваха.

За даними департаменту охорони та організації праці, станом на четверте вересня загалом отримали поранення сорок один працівник Донецької залізниці, з них – дванадцять під час виконання службових обов’язків.

Поранені залізничники, в залежності від важкості травмування, отримали амбулаторне чи стаціонарне лікування в залізничних медичних закладах. Витрати на лікування повністю покриваються за рахунок медичного страхування. Оплата тимчасової втрати працездатності потерпілих здійснюється залізницею та Фондом соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, куди Укрзалізниця спрямовує обов’язкові щомісячні виплати. Зокрема, за рахунок підприємства було виплачено кошти за п’ять робочих днів, а решта – за рахунок коштів Фонду соціального страхування.

Раніше повідомлялося, що Генеральний директор Борис Остапюк дав розпорядження керівникам залізниць виплатити по 100 тис. грн сім’ям залізничників, загиблих в зоні бойових дій.