Друк
13.08.2014

Сто вісімдесят сім пошкоджених залізничних об’єктів залишаються зруйнованими

Залізничники відновлюють пошкоджену інфраструктуру власними силами за тимчасовимм схемамм, що дозволяє рухатися поїздам з обмеженнями швидкостей, про це йшлося на черговому засіданні Робочої групи з розробки заходів з відновлення об’єктів інфраструктури, пошкоджених у результаті несанкціонованого втручання на Донецькій залізниці, що нещодавно відбулося в Укрзалізниці.

Про капітальний ремонт та відбудову колій та мостів, що коштуватиме в рази більше, говорити поки що рано. За оперативними даними не відновлено 187 пошкоджених об’єктів Донецької, Південної та Придніпровської залізниць залишаються зруйнованими, зокрема, 49 об’єктів колійного господарства, з яких відновлено 7 з 14 пошкоджених інженерних споруд  (мостів, пішохідних переходів, шляхопроводів тощо). Очікують ремонту та відбудови 74 об’єкти по господарству електрифікації та електропостачання; 30 – по автоматиці та зв’язку; 11 будівель та цивільних споруд, що забезпечують функціонування пасажирського господарства. Крім того, постраждали і ще не відновлено 2 локомотивні депо та 13 вагонних депо і споруд.

За мінімальними підрахунками на відновлення пошкодженого господарства потрібно 400 млн грн., з них 200 млн грн. – коштуватиме ремонт контактної мережі та приладів електропостачання і 90 млн грн. – відбудова залізничних мостів та інших інженерних споруд.

Поки що фахівці Робочої групи з відновлення, під головування директора з інфраструктури Володимира Тягульського, визначалися з джерелами фінансування і термінами проведення проектних та відбудовчих робіт, де  перша черга – відновлення технологічних об’єктів та споруд, друга – повне відновлення інфраструктури. Для капітального ремонту, зауважують фахівці, потрібно буде залучати бюджетні кошти.