Друк
03.08.2014

Сьогодні між Києвом та Раховом почав курсувати прямий поїзд

Сьогодні, 3 серпня, між Києвом та туристичним містом Рахів почав курсувати прямий поїзд № 457/458. Він відправився із столичного вокзалу о 15:39 та прибуде до Рахова наступного дня о 10:56. У Рахові з нагоди першого рейсу відбудуться урочистості, у яких візьмуть участь міський голова Рахова Ярослав Думин, начальник пасажирської служби Львівської залізниці Богдан Яворський.

Пасажири викупили усі 560 місць у поїзді,  із них до Ворохти – 124 місця, до Рахова - 112 місць, до Яремче – 106, до Коломиї – 91 місце.

Завдяки новому залізничному маршруту пасажири можуть без пересадок доїхати до популярного туристично-рекреаційного центру нашої країни, а мешканці населених пунктів Гуцульщини – зручно подорожувати до столиці, оскільки раніше необхідно було пересідати на поїзд у Львові.

Із Києва поїзд курсуватиме по непарних числах через день, із Рахова – через день по парних. Із Рахова поїзд вирушатиме о 12:08 та прибуватиме до Києва о 7:00. Поїзд робитиме зупинки, зокрема, на станціях Чортків, Хмельницький, Тернопіль, Ворохта, Заліщики, Коломия, Яремче та Вінниця.

Нагадаємо, що рішення про призначення прямого поїзда Київ-Рахів прийняв генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк на зустрічі із громадськими активістами.

Поїзд сполученням Київ – Рахів – Київ № 457/458 сформований з 12 пасажирських  вагонів: 5 купейних та 7 плацкартних вагонів, які підготувала Південно-Західна залізниця.