Друк
24.07.2014

Залізничники разом із військовими запобігли підриву Крюківського мосту через річку Дніпро

Двадцять третього липня залізничники разом із військовими зірвали спробу терористів підірвати стратегічно важливий залізнично-автомобільний міст через Дніпро, що поєднує промислові центри Кременчук та Крюків. Зазначимо, що Крюківський міст знаходиться далеко від зони АТО і належить Південній залізниці.

Наряд воєнізованої охорони Південної залізниці, спільно з кінологом під час візуального обстеження водної акваторії забороненої зони та опор мосту, виявив пінопластовий поплавок. Він був прикріплений до сумки, в якій знаходився пристрій для приведення в дію вибухівки. На даний час на місці події працюють сапери.

Того ж дня о 20:50, на 1210 км перегону Квашино – Успенська Донецької залізниці, здійснено підрив колії. Зокрема, пошкоджено по дві залізобетонні шпали та рейки по парній та непарній коліях. Перегін закрито для руху.

Двадцять четвертого липня о 4:40 біля станції Іловайськ під час проведення обстрілу пошкоджено  контактну мережу на перегоні Кутейникове – Іловайськ. Рух поїздів припинено.

Раніше повідомлялося, що від терористичних актів у зоні АТО залізниці України зазнали близько 300 млн грн. збитків.