Друк
29.04.2014

Поїзд Інтерсіті+ виробництва Hyundai Rotem повернувся на маршрут Київ – Харків – Київ

Сьогодні, 29 квітня відновлено курсування денного швидкісного поїзда № 156/155 сполученням Київ – Харків – Київ виробництва компанії Hyundai Rotem. Із Києва він вирушив за діючим графіком о 6:20 і прибув до Харкова за розкладом о 10:56. Зворотно із Харкова поїзд Інтерсіті + вирушить о 18:43 і прибуде до Києва о 23:21. Поїзд № 156/155 зупиняється по станціях Дарниця, Миргород та Полтава-Київська.  

Попередньо була здійснена модернізація цього рухомого складу та проведені випробування на маршрутах Київ – Харків, Київ – Львів, Київ – Дніпропетровськ та Київ – Донецьк. Як повідомив голова представництва Hyundai Сorporation в Україні Юн Сук Чой, до роботи були задіяні 16 корейських фахівців, серед яких зварники, проектанти, група технічного обслуговування. У ході модернізації укріпили несучі конструкції поїзда.

Модернізація решти 9 електропоїздів виробництва Hyundai Rotem, яка здійснюється за участю також представників Української залізничної швидкісної компанії, Укрзалізниці та Державного науково-дослідного  центру залізничного транспорту України за погодженням із науковими організаціями, ще триває. Українські фахівці спільно з корейськими усувають несправності, які призвели до призупинення курсування електропоїздів. Рухомий склад повертатиметься на маршрути поступово. Модернізацію усіх електропоїздів планують закінчити до кінця липня. Ремонтні роботи відбуваються за рахунок виробника в рамках гарантійного обслуговування.

Нагадаємо, що експлуатацію 10 електропоїздів виробництва Hyundai Rotem було тимчасово призупинено з 12 лютого 2014 року. У 2013 році швидкісними електропоїздами було перевезено 2,2 млн пасажирів.