Друк
20.02.2014

Рух поїздів у західному напрямку на перегонах Південно-Західної відновлено

Сьогодні, 20 лютого, о 14:00 відновлено рух поїздів на ділянках Тетерів – Коростень та Хмельницький – Жмеринка.  Південно-Західна залізниця  завершила відновлювальні колійні роботи на перегонах Малин – Пенізевичі  та Коржевці – Деражня. 

Поїзди із Києва у напрямку Західної України відправляються за графіком, вони курсують звичними маршрутами. Так, з дотриманням графіка руху відправлено з Києва поїзди №99 Київ-Ужгород (час відправлення 15:22) та №141 Київ-Львів (час відправлення  15:52) та інші.

Також відновлено курсування поїздів у напрямку Києва, які раніше затримувалися на станціях Львівської залізниці через  Відновлювальні роботи на двох перегонах Південно-Західної залізниці. Поїзди західного напрямку курсують звичними маршрутами, однак прибудуть до столиці із затримками у часі орієнтовно близько 10 годин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про зміну напрямку руху поїздів зі Львова, Івано-Франківська та Чернівців через ст. Козятин та Шепетівка у зв’язку з відновлювальними колійними роботами на двох перегонах Південно-Західної залізниці.  

Отримати додаткову інформацію щодо курсування поїздів пасажири можуть за телефоном довідкової служби: (044) 503-70-05.

Південно-Західна залізниця приносить вибачення пасажирам за доставлені незручності. 

                               

20.02.2014 р.

Південно-Західна залізниця 

www.swrailway.gov.ua