Друк
20.02.2014

Продаж квитків на поїзди, що курсують із Києва у західному напрямку, тимчасово припинений. Поїзди зі Львова, Івано-Франківська та Чернівців прямують до столиці за зміненими маршрутами

20 лютого тимчасово припинений продаж квитків на поїзди, що курсують  із Києва у західному напрямку. Це пов’язано із проведенням відновлювальних колійних робіт на перегонах Малин-Пенізевичі (дільниці Тетерів – Коростень) та Коржевці-Деражня (дільниці Хмельницький-Жмеринка) Південно-Західної залізниці.

Поїзди зі Львова, Івано-Франківська та Чернівців прямують до столиці за зміненими маршрутами: через ст. Козятин та Шепетівка. Запізнення поїздів на прибуття до Києва становить від 3 годин і більше.

У ситуації, що склалася у випадку відмови пасажира від поїздки, повернення квитків буде здійснюватися у повному обсязі.

Наразі працівниками залізниці проводяться відновлювальні роботи на перегонах: підсипають колії щебенем, збільшують плече баластної призми та укріплюють відкоси земляного полотна за допомогою колійної техніки, на місці просідання колії проводяться роботи з виправки та підбивання колії.

Отримати додаткову інформацію щодо курсування поїздів пасажири можуть за телефоном довідкової служби: (044) 503-70-05

 

Довідково:

Через просадку колії у зв’язку із перенасиченням земляного полотна водою на перегоні Малин-Пенізевичі  (дільниці Тетерів – Коростень) з 18:42 19 лютого перегін повністю закрито для руху поїздів до закінчення відновлювальних робіт.

Окрім того, із 19:30 19 лютого закрито для руху поїздів перегін Коржевці-Деражня (дільниці Хмельницький-Жмеринка) у зв’язку з виявленим розривом стика колії.

 

20.02.2014 р.

Південно-Західна залізниця 

www.swrailway.gov.ua