Друк
17.02.2014

Пасажирам, які відмовилися від поїздки чи скористалися іншими типами вагонів на маршрутах поїздів Інтерсіті+, уже повернено 968,9 тис. грн

За період курсування іншого рухомого складу замість поїздів Інтерсіті+, з 12 по 17 лютого, компенсовано різницю у вартості проїзду та повернено коштів у повному обсязі  5236 пасажирам на загальну суму 968,9 тис. грн.

Зокрема, 2935 пасажирів відмовилися від поїздки і отримали 737,5 тис. грн за невикористані квитки. Різницю у вартості проїзду виплатили 2301 пасажиру на загальну суму 231,5 тис. грн.

Нагадаємо, що різницю у вартості проїзду пасажири можуть отримати у касах вокзалів на станції відправлення чи прибуття. Також у касах  пасажирам повернуть повну вартість квитка, якщо вони вирішили  взагалі відмовитися від поїздки, це не обмежено датою відправлення чи прибуття.

Нагадаємо, що для перевезень пасажирів на маршрутах поїздів Інтерсіті+ сформовані поїзди із тією ж нумерацією. На маршруті Київ – Харків використовуються поїзди «Шкода» та «Україна – 2» (виробництва Крюківського вагонобудівного заводу) із сидячими місцями, які ідентичні з поїздами Інтерсіті+ за рівнем комфорту. На інших напрямках пасажирам пропонуються місця у вагонах купейного типу та СВ. Розміщення пасажирів у вагонах здійснюють провідники.

 

Довідково:

З усіх питань, що стосуються курсування поїздів за маршрутами Інтерсіті +, просимо звертатися за телефоном:  +38 (044) 465 2883.