Друк

Актуальна тема

23.10.2019

З 27 жовтня Укрзалізниця призначає додатковий поїзд Kyiv Boryspil Express, який курсуватиме у нічний час, — Євген Кравцов

Для зручності пасажирів Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Kyiv Boryspil Express, який відправлятиметься з Міжнародного аеропорту «Бориспіль» до Києва в нічний час. Поїзд вийде на маршрут вже з 27 жовтня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
23.10.2019

Укрзалізниця готує зміни в організації закупівель відповідно до оновленого Закону України «Про публічні закупівлі»

Укрзалізниця вдосконалить свої закупівлі відповідно до оновленого Закону України «Про публічні закупівлі». У компанії вже планують організаційні зміни: замість тендерних комітетів у структурних підрозділах будуть призначені уповноважені особи із закупівель. Про це повідомив директор офісу з трансформації закупівельних процесів АТ «Укрзалізниця» Владислав Кивгило.
23.10.2019

Євген Кравцов відвідав форум із розвитку проєкту шовкового шляху та ТМТМ у Грузії

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у складі української делегації взяв участь у роботі форуму із розвитку проєкту шовкового шляху та загальних зборах Об’єднання юридичних осіб «Міжнародна асоціація «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут» (ОЮО МА ТМТМ).
23.10.2019

Внаслідок діяльності керівництва Львівського локомотиворемонтного заводу Укрзалізниці завдано 6,5 млн грн збитків

ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» через фірму купував для потреб Укрзалізниці свою ж продукцію. Через ці дії керівництва заводу Укрзалізниці завдано 6,5 млн грн збитків. Ці факти виявили спеціалісти департаменту внутрішнього аудиту і контролю АТ «Укрзалізниця» під час спеціальної перевірки. Про це повідомив голова правління компанії Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.
22.10.2019

Укрзалізниця підтримує імплементацію завдань Президента України та Уряду щодо лібералізації ринку тяги, — Андрій Рязанцев

Укрзалізниця підтримує імплементацію завдань Президента України і Кабінету Міністрів України щодо лібералізації ринку тяги. Про це повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.