Друк

Актуальна тема

23.08.2019

Залізничні пасажирські перевезення в Україні повинні дотуватися державою, як у більшості європейських країн, — Крістіан Кун

Достатні інвестиції в залізничну інфраструктуру і в підтримку належного рівня пасажирських перевезень неможливі без субвенцій держави. Такий досвід мають майже всі європейські країни. Про це в інтерв’ю DW розповів член наглядової ради Укрзалізниці Крістіан Кун.
23.08.2019

З метою імплементації директив ЄС, Укрзалізниця запроваджує систему опитувань серед пасажирів

Укрзалізниця проведе опитування серед пасажирів щодо їхньої задоволеності якістю послуг. Відповідно до практики ЄС, компанія, що здійснює опитування, має бути незалежною. Її буде визначено через систему ProZorro.
23.08.2019

Укрзалізниця заощадила десятки мільйонів євро на закупівлях дизпального, — Крістіан Кун

За останній рік Укрзалізниця заощадила десятки мільйонів євро завдяки закупівлі дизпального на підставі міжнародного цінового індексу. Про це повідомив в інтерв’ю DW член наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Крістіан Кун.
23.08.2019

Член наглядової ради Укрзалізниці високо оцінив результати дерегуляції вагонної складової

Укрзалізниця має позитивні результати роботи у вантажному секторі. Зокрема, від запровадженої торік дерегуляції вагонної складової. Про це повідомив в інтерв’ю DW член наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Крістіан Кун.
21.08.2019

Проведено спільні наради з представниками бізнес-асоціацій

13 та 14 червня, 26 липня, 2 та 6 серпня 2019 року проведено спільні наради з представниками бізнес-асоціацій (Європейської Бізнес Асоціації, Української Зернової Асоціації, Американської торговельної палати в Україні) та основними вантажовласниками за участю представників Антимонопольного комітету України та Державної регуляторної служби України.