Друк

Актуальна тема

01.04.2020

Укрзалізниця забезпечить стабільність фінансових показників у світлі змін, спричинених пандемією коронавірусу

Укрзалізниця хотіла б прояснити попереднє звернення щодо її фінансових показників у світлі змін нашого суспільного і ділового життя, спричинених коронавірусною кризою.
01.04.2020

Укрзалізниця почала безкоштовний підвіз правоохоронців службовими поїздами

У період карантину залізничники підвозитимуть працівників Національної поліції до місць роботи своїми службовими поїздами. Таке рішення було прийнято керівництвом акціонерного товариства та погоджено з Міністерством інфраструктури. Усі витрати з організації перевезень компанія бере на себе. Проїзд для Нацполіції безкоштовний.
01.04.2020

Укрзалізниця під час карантину перевезла майже 8 тис. пасажирів спецпоїздами

Укрзалізниця перевезла 7571 пасажира, котрі внаслідок карантинних обмежень не могли самостійно перетнути кордон. Більша частина пасажирів — українці. Усі перевезення здійснювалися за погодженням Міністерства закордонних справ та Міністерства інфраструктури України.
01.04.2020

Укрзалізниця та Фаблаб Фабрикатор підписали меморандум про співпрацю

AT "Укрзалізниця" разом з ТОВ «Анлімтек» (ТМ Фаблаб Фабрикатор) - однією з найбільших в країні лабораторій швидкого прототипування і R&D, підписали Меморандум про співпрацю.
31.03.2020

Укрзалізниця виставила на «голландські аукціони» 642 власних вантажних вагона за зниженою ціною

Укрзалізниця 30 березня 2020 року виставила на «голландські аукціони» послуги з перевезень у 642 вантажних вагонах власності компанії. Серед них групові та маршрутні відправки у піввагонах та зерновозах. При цьому, ставка плати за використання вагона власності УЗ знижена більш ніж на 50%.