Друк

Актуальна тема

25.04.2017

ПАТ "Укрзалізниця заявляє, що не здійснює жодної діяльності на непідконтрольній території

ПАТ «Укрзалізниця» заявляє, що не здійснює жодної діяльності на непідконтрольній території. Товариство не використовує рухомий склад для будь-яких перевезень на окупованих частинах Донецької та Луганської областей.
25.04.2017

Запрошуємо юних пасажирів узяти участь у конкурсі малюнків

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» запрошує своїх юних пасажирів узяти участь у конкурсі малюнків. Конкурс для митців 4-14 років триватиме до 31 травня 2017 року. Переможців чекають подарунки.
25.04.2017

Укрзалізниця оголосить процедуру закупівлі 2465 напіввагонів із врахуванням рекомендацій комісії Національного комітету з промислового розвитку

Цього тижня філія «Дарницький вагоноремонтний завод» ПАТ «Укрзалізниця» планує повторно оголосити процедуру закупівлі 2465 напіввагонів. Для зазначення очікуваної вартості залізничники врахували висновок експертної комісії Національного комітету з промислового розвитку.
24.04.2017

Обрано директорів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця»

Завершився відкритий відбір кандидатів на посади директорів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця». Такий відбір було проведено вперше в історії компанії. Він тривав з 19 грудня 2016 року до 25 січня 2017 року. Нагадаємо, компанія публічно оголосила чіткі вимоги до кандидатів, з якими можна було ознайомитися на офіційному сайті товариства.
24.04.2017

Укрзалізниця закликає правоохоронні органи перевірити, чи мав місце факт передачі коштів учасникам пікету

ПАТ «Укрзалізниця» закликає правоохоронні органи перевірити, чи мав місце факт передачі коштів учасникам пікету під адміністративною будівлею товариства. Відповідні фотоматеріали найближчим часом будуть передані правоохоронцям. Це допоможе виявити, хто саме прагне завадити стабільній роботі залізничної галузі.