Друк

Актуальна тема

13.09.2019

Послуга резервування спеціальних вагонів для людей з інвалідністю тепер доступна онлайн, — Євген Кравцов

12 вересня Укрзалізниця запровадила новий онлайн-сервіс, який дозволяє оформити замовлення на перевезення у спеціально обладнаному вагоні для людей з інвалідністю. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
13.09.2019

Голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов проінспектував плацкартний вагон після капітально-відновлювального ремонту

Сьогодні, 13 вересня 2019 року, на території вокзалу станції Київ-Пасажирський голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов та член правління компанії Марчін Целеєвський оглянули перший плацкартний вагон, оновлений капітально-відновлювальним ремонтом.
13.09.2019

У п’ятницю, 13 вересня, запрошуємо на огляд першого плацкартного вагона, повністю оновленого силами Укрзалізниці

13 вересня 2019 року о 16:00 на станції Київ–Пасажирський відбудеться огляд першого в історії Укрзалізниці плацкартного вагона після капітально-відновлювального ремонту.
13.09.2019

Укрзалізниця увійшла до першої п’ятірки рейтингу топ-200 найбільших компаній України

Укрзалізниця посіла четверте місце в рейтингу найбільш прибуткових українських компаній, підготовленому виданням БізнесЦензор.
12.09.2019

Укрзалізниця підготувала вокзал у Львові до відкриття пункту контролю через державний кордон

Залізничний вокзал у Львові повністю готовий до відкриття на його території пункту контролю через державний кордон. Це значно спростить перетин державного кордону як для громадян України, так і для туристів, які подорожують до нашої країни. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.