Друк

Актуальна тема

27.09.2021

Запрошуємо представників ЗМІ на відправлення першого контейнерного поїзда з експортним вантажем за маршрутом Україна — Китай

Зі станції Київ-Ліски 28 вересня відправиться перший в історії незалежної України контейнерний поїзд із експортним вантажем за маршрутом Україна – Китайська Народна Республіка. Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу.
27.09.2021

Укрзалізниця розпочала продаж непрофільних активів

Вартість першого реалізованого об’єкта нерухомості за результатами аукціонів збільшилась у 5 разів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.
24.09.2021

Правоохоронці оголосили підозру колишньому голові тендерного комітету Південно-Західної залізниці у справі, яка розслідується за сприяння Укрзалізниці

Правоохоронці НАБУ і САП повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем колишньому голові тендерного комітету регіональної філії «Південно-Західна залізниця», що завдало значних збитків компанії. Досудове розслідування проводиться у справі, яка була порушена за матеріалами службової перевірки Укрзалізниці, що була проведена у 2017 році.
23.09.2021

Фахівці Deutsche Bahn E&C розпочали роботу над проєктом удосконалення пасажирських перевезень в Україні

Перші результати співпраці у сфері пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» та Deutsche Bahn Engineering & Consulting: створені робочі групи та представлені перші напрацювання. Після реалізації першої фази співпраці компанія перейде до другої — залучення менеджерів Deutsche Bahn Engineering & Consulting до управління пасажирською вертикаллю. Нагадаємо, що Укрзалізниця залучила німецьку компанію для розвитку пасажирських залізничних перевезень, оптимізації закупівель та оновлення рухомого складу.
23.09.2021

Укрзалізниця призначила додатковий рейс Інтерсіті+ до Львова

На найближчі вихідні Укрзалізниця призначила додатковий рейс Інтерсіті+ зі столиці до Львова. Також у зв’язку з плановими колійними роботами тимчасових зміниться розклад швидкісних поїздів на харківському напрямку. Просимо пасажирів бути уважними при плануванні подорожей.