Друк

Актуальна тема

10.04.2021

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації

Укрзалізниця з 11 квітня 2021 року відновлює повноцінне курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області. Це стало можливим завдяки рішенню Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, згідно з яким з 00:00 11 квітня у області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки.
09.04.2021

АТ «Українська залізниця» публікує консолідовану фінансову звітність за 2020 рік

Ключовою подією 2020 року відзначено пандемію коронавірусної інфекції (COVID-19) та наслідки, які відчувають економіки країн та світова економіка в цілому. Карантинні обмеження значно вплинули на рівень економічної активності підприємств. Деякі із запроваджених заходів мали безпосередній вплив на діяльність АТ «Укрзалізниця», зокрема, тимчасово припинялися залізничні пасажирські перевезення за всіма видами сполучення. Незважаючи на зупинку пасажирського та зниження надходжень від вантажного сегменту бізнесу, товариством докладено максимальних зусиль задля забезпечення сталого, безперервного перевізного процесу вантажних перевезень та підтримки реального сектору економіки країни.
09.04.2021

Укрзалізниця знімає обмеження висадки-посадки в Івано-Франківській області. Харківська область – «червона», але без обмежень руху протягом тижня

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з 00:00 10 квітня Івано-Франківська область переходить з «червоної» до «жовтої» зони карантинних обмежень, що дозволяє Укрзалізниці відновити продаж квитків до регіону та зняти обмеження висадки та посадки пасажирів по станціях області.
08.04.2021

Укрзалізниця за тиждень опрацює формат обмежень щодо Запорізької та Хмельницької областей - доти потяги далекого сполучення курсують без змін

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про віднесення Хмельницької та Запорізької областей до "червоної" карантинної зони з 9 квітня, Укрзалізниця разом з Міністерствами інфраструктури та охорони здоров’я матиме тиждень на подання пропозицій щодо організації перевезень у зазначених регіонах.
08.04.2021

Інформація щодо руху приміських поїздів у Хмельницькій, Запорізькій та Львівській областях

За рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької області Укрзалізниця з 8 квітня тимчасово скасовує курсування приміських поїздів на території області. Приміські поїзди, які проходять транзитом через Хмельницьку область, посадку та висадку пасажирів на території області не здійснюватимуть.