Друк

Актуальна тема

23.09.2021

Фахівці Deutsche Bahn E&C розпочали роботу над проєктом удосконалення пасажирських перевезень в Україні

Перші результати співпраці у сфері пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» та Deutsche Bahn Engineering & Consulting: створені робочі групи та представлені перші напрацювання. Нагадаємо, що Укрзалізниця залучила німецьку компанію для розвитку пасажирських залізничних перевезень, оптимізації закупівель та оновлення рухомого складу.
23.09.2021

Укрзалізниця призначила додатковий рейс Інтерсіті+ до Львова

На найближчі вихідні Укрзалізниця призначила додатковий рейс Інтерсіті+ зі столиці до Львова. Також у зв’язку з плановими колійними роботами тимчасових зміниться розклад швидкісних поїздів на харківському напрямку. Просимо пасажирів бути уважними при плануванні подорожей.
22.09.2021

Правоохоронці за сприяння Укрзалізниці розслідують порушення, виявлені всередині компанії

Служба безпеки України за сприяння Апарату директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» розслідує порушення, що мали місце при наданні послуг з ремонту колісних пар.
21.09.2021

За місяць розподілу вантажного рухомого складу через систему «Прозорро.Продажі» Укрзалізниця реалізувала перевезення в майже 15 тисяч вагонів

За перший місяць розподілу дефіцитного вантажного рухомого складу через англійські аукціони (аукціони з підвищенням ціни) у системі «Прозорро.Продажі» Укрзалізниця реалізувала перевезення в 14 875 вантажних вагонів.
21.09.2021

Укрзалізниця стабілізує закупівельну роботу, — рішення Антикризового штабу

17 вересня 2021 року під головуванням міністра інфраструктури Олександра Кубракова відбулось перше засідання Антикризового штабу з відновлення сталого функціонування АТ «Укрзалізниця». Велика увага була приділена проблемному питанню закупівельної роботи компанії.