Друк

Актуальна тема

23.08.2019

З метою імплементації директив ЄС, Укрзалізниця запроваджує систему опитувань серед пасажирів

Укрзалізниця проведе опитування серед пасажирів щодо їхньої задоволеності якістю послуг. Відповідно до практики ЄС, компанія, що здійснює опитування, має бути незалежною. Її буде визначено через систему ProZorro.
23.08.2019

Залізничні пасажирські перевезення в Україні повинні дотуватися державою, як у більшості європейських країн, — Крістіан Кун

Достатні інвестиції в залізничну інфраструктуру і в підтримку належного рівня пасажирських перевезень неможливі без субвенцій держави. Такий досвід мають майже всі європейські країни. Про це в інтерв’ю DW розповів член наглядової ради Укрзалізниці Крістіан Кун.
23.08.2019

Член наглядової ради Укрзалізниці високо оцінив результати дерегуляції вагонної складової

Укрзалізниця має позитивні результати роботи у вантажному секторі. Зокрема, від запровадженої торік дерегуляції вагонної складової. Про це повідомив в інтерв’ю DW член наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Крістіан Кун.
21.08.2019

Проведено спільні наради з представниками бізнес-асоціацій

13 та 14 червня, 26 липня, 2 та 6 серпня 2019 року проведено спільні наради з представниками бізнес-асоціацій (Європейської Бізнес Асоціації, Української Зернової Асоціації, Американської торговельної палати в Україні) та основними вантажовласниками за участю представників Антимонопольного комітету України та Державної регуляторної служби України.
21.08.2019

Позов Олександра Бужора до Укрзалізниці безпідставний та необґрунтований

АТ «Укрзалізниця» вважає судовий позов колишнього члена правління компанії про стягнення заборгованості з оплати праці на 48,7 мільйонів гривень безпідставним та законодавчо необґрунтованим. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.