Друк

Актуальна тема

16.07.2019

Укрзалізниця обговорила з аграріями ініціативу перевізника стати оператором зернових вантажів

У Києві 15 липня відбулась зустріч менеджменту АТ «Укрзалізниця» з представниками Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ).
16.07.2019

З початку 2019 року Укрзалізниця зекономила енергоресурсів більш ніж на 6 млн доларів США

Укрзалізниці вдалося з початку 2019 року зекономити енергоресурсів більш ніж на 6 млн доларів США, або 165 млн грн. Це досягнуто завдяки впровадженню заходів з «Програми енерго-, ресурсозбереження на залізничному транспорті на 2019—2020 рр.» та закупівлі сучасного рухомого складу.
15.07.2019

Kyiv Boryspil Express перевіз півмільйона пасажирів

Залізничним експресом, що сполучає Київ з Міжнародним аеропортом «Бориспіль», уже скористалося 500 тисяч пасажирів. Динаміка популярності експресу суттєво збільшилася в сезон літніх відпусток.
15.07.2019

Укрзалізниця попереджає про спроби окремих профспілкових активістів дестабілізувати роботу галузі

Напередодні виборів до ВРУ деякі галузеві профспілкові організації долучаються до політичних перегонів, активізують свою діяльність, влаштовуючи псевдомітинги та політичні акції. Метою цих заходів є дестабілізація роботи галузі, «розкрутка» окремих профспілкових лідерів, а подекуди й намагання деяких сил повернути в галузь корупційні та незаконні схеми для розкрадання коштів.
15.07.2019

Укрзалізниця закликала Крюківський вагонобудівний завод підвищити якість ремонту рухомого складу

Укрзалізниця закликала Крюківський вагонобудівний завод вжити заходів щодо поліпшення ситуації з виконання ремонту електропоїздів, а також терміново усунути зазначені конструктивні недоліки. Неоперативність і неякісне технічне обслуговування з боку КВБЗ призводять до видачі в рейс поїздів із зауваженнями та — цілком логічно — до дискомфорту під час подорожі пасажирів Укрзалізниці.