Друк

Актуальна тема

22.03.2019

Умови першого етапу стратегічного співробітництва з General Electric виконано, і 30 тепловозів ТЕ33АС пройшли локалізацію в Україні, – Євген Кравцов

Останні 5 із 30 поставлених в Україну тепловозів після доукомплектування 22 березня вирушили із Крюківського вагонобудівного заводу до депо Укрзалізниці у Мелітополі.
22.03.2019

У 2019 році Укрзалізниця планує розпочати роботи з електрифікації дільниці Долинська – Миколаїв – Колосівка, – Євген Кравцов

У 2019 році Укрзалізниця розпочне роботи з електрифікації дільниці Долинська – Миколаїв – Колосівка, яка дозволить підвищити пропускну спроможність важливого напрямку Знам’янка – Долинська – Миколаїв. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов під час робочого візиту на Кременчуцьку дистанцію електропостачання – одну з найбільш вантажонапружених дистанцій регіональної філії «Південна залізниця».
22.03.2019

Укрзалізниця прийме в експлуатацію вагони РІЦ для міжнародного сполучення після отримання дозвільних документів на їх курсування до країн ЄС, - Євген Кравцов

У 2019 році Укрзалізниця придбає у вітчизняного виробника ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" вагони габариту РІЦ для міжнародного сполучення. Сьогодні під час візиту на завод їх оглянув голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
22.03.2019

Укрзалізниця у 2019 році збільшить протяжність безстикових колій, — Євген Кравцов

У 2019 році Укрзалізниця укладе майже 400 км безстикових колій, що забезпечує більш комфортний рух поїздів, зменшує гучність руху, збільшує термін експлуатації колій та коліс рухомого складу. Про це розповів голова АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час візиту до виробничого підрозділу «Рейкозварювальний поїзд» у Кременчуці 22 березня.
22.03.2019

Вітаємо рішення ДРС щодо погодження індексації тарифів на вантажні перевезення, – Євген Кравцов

Сьогодні, 22 березня, Державна регуляторна служба України (ДРС) своїм рішенням погодила індексацію тарифів на вантажні перевезення на рівень минулорічного індексу цін виробників. Після реєстрації відповідного наказу у Міністерстві юстиції України та його публікації в виданні «Урядовий кур’єр» тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України будуть проіндексовані на 14,2 % з 1 квітня цього року.