Друк

Актуальна тема

28.09.2021

Укрзалізниця запустила перший в історії України контейнерний поїзд з експортним вантажем до Китаю

Укрзалізниця продовжує розвивати міжнародні контейнерні перевезення та відкривати нові маршрути. 28 вересня 2021 року компанія запустила перший в історії незалежної України контейнерний поїзд з експортним вантажем за маршрутом Україна — Китайська Народна Республіка.
27.09.2021

Запрошуємо представників ЗМІ на відправлення першого контейнерного поїзда з експортним вантажем за маршрутом Україна — Китай

Зі станції Київ-Ліски 28 вересня відправиться перший в історії незалежної України контейнерний поїзд із експортним вантажем за маршрутом Україна – Китайська Народна Республіка. Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу.
27.09.2021

Укрзалізниця розпочала продаж непрофільних активів

Вартість першого реалізованого об’єкта нерухомості за результатами аукціонів збільшилась у 5 разів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.
24.09.2021

Правоохоронці оголосили підозру колишньому голові тендерного комітету Південно-Західної залізниці у справі, яка розслідується за сприяння Укрзалізниці

Правоохоронці НАБУ і САП повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем колишньому голові тендерного комітету регіональної філії «Південно-Західна залізниця», що завдало значних збитків компанії. Досудове розслідування проводиться у справі, яка була порушена за матеріалами службової перевірки Укрзалізниці, що була проведена у 2017 році.
23.09.2021

Фахівці Deutsche Bahn E&C розпочали роботу над проєктом удосконалення пасажирських перевезень в Україні

Перші результати співпраці у сфері пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» та Deutsche Bahn Engineering & Consulting: створені робочі групи та представлені перші напрацювання. Після реалізації першої фази співпраці компанія перейде до другої — залучення менеджерів Deutsche Bahn Engineering & Consulting до управління пасажирською вертикаллю. Нагадаємо, що Укрзалізниця залучила німецьку компанію для розвитку пасажирських залізничних перевезень, оптимізації закупівель та оновлення рухомого складу.