Друк

Актуальна тема

17.02.2020

Укрзалізниця почала рік з успішних торгів по реалізації металобрухту

Укрзалізниця у січні 2020 року провела відкриті торги через систему «Прозорро.Продажі» по 33 лотах з продажу металобрухту загальною вагою 66,35 тис. тонн.
17.02.2020

Укрзалізниця в січні оголосила 72 аукціони з оренди майна

Укрзалізниця в січні 2020 року оголосила 72 електронні аукціони з оренди майна залізниць на майданчиках «ProZorro.Продажі», тоді як за аналогічний період 2019 року жодного аукціону оголошено не було.
14.02.2020

Укрзалізниця надала УЗА перелік дільниць, на яких можливо відкрити маршрутні станції

Відповідно до письмових звернень зернотрейдерів, що надійшли до АТ «Укрзалізниця» впродовж 2019 року, компанія збільшила загальну кількість маршрутних станцій ще на 140 — до 197. Такі зміни оприлюднені в автоматизований системі з планування перевезень вантажів залізничним транспортом «Месплан».
14.02.2020

Укрзалізниця запустила концептуальний прототип нового сайту

Укрзалізниця запустила прототип нового корпоративного сайту. Він виконаний у фірмовому стилі компанії, адаптований під усі пристрої та враховує потреби осіб з вадами зору. Знаходиться новий вебресурс за посиланням: uz.com.ua.
13.02.2020

Почався процес відбору голови правління Укрзалізниці

Після того, як Кабінет Міністрів України затвердив Желько Марчека виконуючим обов'язки голови правління, наглядова рада АТ «Укрзалізниця» (УЗ) розпочала процес пошуку та відбору кандидатів на посаду голови правління. Визначаючи подальші кроки, наглядова рада врахувала потреби щодо ідентифікації та відбору найбільш кваліфікованого кандидата на позицію та необхідності якомога швидше завершити цей процес. Було вирішено, що найкращим шляхом для реалізації вказаних завдань буде залучити незалежного досвідченого HR-консультанта з відповідною репутацією.