Друк

Актуальна тема

15.06.2019

Залізничному спортивному клубу «Локомотив» - 100 років!

Спортивний клуб «Локомотив» відзначає своє 100-річчя. Від часу свого заснування він успішно функціонує та виховує українських спортсменів-залізничників.
14.06.2019

Майже 100 літрів крові здали донори-залізничники для збереження життя

Працівники різних структурних підрозділів АТ «Укрзалізниця» з різних куточків України взяли участь у заході «День донора». Понад 250 залізничників для забезпечення потреб у донорській крові відвідали 5 галузевих медичних закладів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Загалом медикам у координації філії «Центр охорони здоров’я» акціонерного товариства вдалося зібрати майже 100 літрів донорської крові.
13.06.2019

У червні розпочав курсувати безпересадковий вагон до сонячної Болгарії

З червня у складі поїзда білоруських залізниць № 451/452 Мінськ – Варна курсує купейний вагон Укрзалізниці, яким можна подорожувати з Києва до чорноморських курортів Болгарії. І хоча час у дорозі складе 38 годин, що приблизно, так само, як і поїздка автобусом, але подорожувати поїздом значно зручніше та комфортніше. Вартість проїзду складає близько 100 євро.
13.06.2019

Через збільшення навантаження на онлайн-систему продажу квитків booking.uz.gov.ua можливі тимчасові збої у її роботі

У роботі онлайн-системи продажу квитків booking.uz.gov.ua можливі тимчасові технічні збої. Наразі фахівці Укрзалізниці вживають усіх заходів для усунення недоліків у роботі онлайн-системи.
12.06.2019

Поширена у ЗМІ інформація про відміну поїзда Інтерсіті+ № 712 Костянтинівка – Київ – фейк

Поширена низкою ЗМІ інформація про те, що з 18 червня відмінено поїзд Інтерсіті+ Костянтинівка – Київ, – не відповідає дійсності. Зазначений поїзд і надалі курсує на маршруті. Укрзалізниця закликає медіа не поширювати неправдиву інформацію.