Друк

Актуальна тема

18.11.2019

Укрзалізниця спільно з ФРУ напрацює необхідні зміни до законодавства про публічні закупівлі

Укрзалізниця запросила представників Федерації роботодавців України до спільного напрацювання змін до законодавчих актів, що регулюють сферу державних закупівель, з метою підвищення виробничих можливостей підприємств та сприяння розвитку економіки України.
15.11.2019

Департамент безпеки виявив у підрозділі Львівської залізниці майнінгову ферму криптовалюти

Департамент безпеки Укрзалізниці разом з правоохоронцями виявили майнінгову ферму криптовалюти (біткоїнів), що працювала на електроенергії компанії. Її організували посадові особи підрозділу Львівської залізниці. Про це повідомив директор департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» Олег Назарук.
15.11.2019

Укрзалізниця завершила будівництво режимних зон КПВВ «Чонгар» та «Каланчак»

Укрзалізниця завершила будівництво режимних зон на контрольних пунктах в’їзду/виїзду «Чонгар» та «Каланчак», що на межі з тимчасово окупованою територією АР Крим. Сьогодні о 12:00 вони розпочали свою роботу. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
15.11.2019

Укрзалізниця призначила 6 додаткових поїздів на новорічні та різдвяні свята

Для зручних подорожей пасажирів на новорічні та різдвяні свята Укрзалізниця вже призначила 6 додаткових поїздів. Вони курсуватимуть на напрямках Київ — Львів, Київ — Ковель, Покровськ — Харків, Львів — Одеса, Львів — Ужгород та Кривий Ріг — Ужгород. Сьогодні на ці поїзди вже можна придбати квитки на дати до 29 грудня, тобто за 45 днів до відправлення.
14.11.2019

Укрзалізниця планує передати Дарницький вокзал у концесію для його добудови, — Євген Кравцов

Укрзалізниця планує передати в концесію залізничний вокзал на станції Дарниця в Києві. Він один із перших у переліку об’єктів, для розвитку яких планується залучити інвесторів на умовах державно-приватного партнерства. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.