Друк

Актуальна тема

03.04.2020

Укрзалізниця почала безкоштовний підвіз рятувальників службовими поїздами

У період карантину залізничники підвозитимуть до місць роботи та зворотно своїми службовими поїздами працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Таке рішення було прийнято керівництвом акціонерного товариства та погоджено з Міністерством інфраструктури. Усі витрати з організації перевезень компанія бере на себе. Проїзд для співробітників ДСНС безкоштовний.
01.04.2020

Укрзалізниця забезпечить стабільність фінансових показників у світлі змін, спричинених пандемією коронавірусу

Укрзалізниця хотіла б прояснити попереднє звернення щодо її фінансових показників у світлі змін нашого суспільного і ділового життя, спричинених коронавірусною кризою.
01.04.2020

Укрзалізниця під час карантину перевезла майже 8 тис. пасажирів спецпоїздами

Укрзалізниця перевезла 7571 пасажира, котрі внаслідок карантинних обмежень не могли самостійно перетнути кордон. Більша частина пасажирів — українці. Усі перевезення здійснювалися за погодженням Міністерства закордонних справ та Міністерства інфраструктури України.
01.04.2020

Укрзалізниця та Фаблаб Фабрикатор підписали меморандум про співпрацю

AT "Укрзалізниця" разом з ТОВ «Анлімтек» (ТМ Фаблаб Фабрикатор) - однією з найбільших в країні лабораторій швидкого прототипування і R&D, підписали Меморандум про співпрацю.
01.04.2020

Укрзалізниця почала безкоштовний підвіз правоохоронців службовими поїздами

У період карантину залізничники підвозитимуть працівників Національної поліції до місць роботи своїми службовими поїздами. Таке рішення було прийнято керівництвом акціонерного товариства та погоджено з Міністерством інфраструктури. Усі витрати з організації перевезень компанія бере на себе. Проїзд для Нацполіції безкоштовний.