Друк

Актуальна тема

19.10.2021

АТ «Укрзалізниця» розпочинає масштабне оновлення колій та попереджає про можливе зменшення швидкості перевезень вантажів

АТ «Укрзалізниця» поновлює роботи з ремонту залізничних колій на основних напрямках. Це стало можливим завдяки відновленню ритмічного постачання запчастин для верхньої будови колій. Так, впродовж жовтня — листопада 2021 року заплановані масштабні роботи на напрямках, що ведуть до залізничних міжнародних переходів на заході країни.
18.10.2021

АТ «Укрзалізниця» звернулось до лабораторій із пропозицією розгорнути пункти ПЛР-тестувань на вокзалах

З метою забезпечення проведення експрес діагностики пасажирів перед відправленням поїздів АТ «Укрзалізниця» звернулася до більш ніж 20 українських лабораторій із пропозицією організувати тест-пункти на найбільших вокзалах країни.
16.10.2021

На залізничному вокзалі в Києві пройшли навчання серцево-легеневої реанімації

Укрзалізниця приєдналась до всесвітньої акції на честь Дня перезапуску серця. Його відзначають щороку 16 жовтня.
13.10.2021

Нові правила перевезень: з 21 жовтня пасажири АТ «Укрзалізниця» повинні мати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест

11 жовтня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах зі значним поширенням COVID-19.
13.10.2021

Укрзалізниця працює над стабілізацією руху поїздів, перебої через страйки тривають

АТ «Укрзалізниця» вживає всіх заходів, щоб стабілізувати ситуацію з перевезеннями. Перебої спричинив так званий «італійський страйк» в окремих локомотивних депо, через що виникли проблеми з вчасним відправленням пасажирських та вантажних поїздів.