Друк

Актуальна тема

23.07.2021

Водій вантажівки спричинив ДТП на залізничному переїзді в Закарпатській області

Водій вантажівки спричинив ДТП з пасажирським поїздом № 14 Київ — Солотвино на залізничному переїзді в Закарпатській області.
22.07.2021

Керівництво Укрзалізниці провело переговори про співпрацю з представниками Deutsche Bahn

Керівництво Укрзалізниці провело серію зустрічей з представниками DB Engineering&Consulting GmbH. Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці за низкою напрямків.
22.07.2021

Укрзалізниця завершила капремонт 7 пасажирських вагонів

Укрзалізниця завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів. Усі ремонтні роботи виконано на власних потужностях виробничих підрозділів Укрзалізниці в Бахмачі та Каховці. Вже з наступного тижня вони поповнять склад пасажирського поїзда Інтерсіті № 738/737, що курсує маршрутом Київ — Запоріжжя.
22.07.2021

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило кредитний рейтинг Укрзалізниці на рівні «B» і виключило її зі списку Rating Watch Negative

На тлі суттєвого покращення ліквідності одне з провідних рейтингових агентств Fitch Ratings підтвердило кредитний рейтинг Укрзалізниці на рівні «B» зі стабільним прогнозом, виключивши її зі списку «Негативного прогнозу рейтингу» (Rating Watch Negative, або RWN).
21.07.2021

Укрзалізниця оголосила закупівлю послуг з проведення оцінки майна для цілей бухгалтерського обліку

АТ «Укрзалізниця» оголосила закупівлю послуг з проведення оцінки майна компанії. Зокрема, мають бути оцінені основні засоби, нематеріальні активи, незавершені капітальні інвестиції для цілей бухгалтерського обліку, що обумовлено необхідністю виконання вимог міжнародних стандартів фінансової звітності та облікової політики товариства.