Друк

Актуальна тема

22.01.2021

Поїзд із найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ у 2020 році перевіз 461,5 тис. пасажирів

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту. Сьогодні, 22 січня, у День Соборності України, як і зазвичай, поїзд відправиться з Ужгорода ввечері та прибуде до Лисичанська вже у неділю зранку.
22.01.2021

Укрзалізниця реалізує послуги вантажного рухомого складу за ринковими цінами та у зручному для вантажовласників обсязі

Новостворена філія «UZ-Cargo» АТ «Укрзалізниця», з метою збільшення замовлень на вантажні перевезення, проводить відкриті, прозорі аукціони на використання вагонів за ринковими цінами.
22.01.2021

Укрзалізниця запускає модернізований приміський електропоїзд Київ — Тарасівка — Київ

Укрзалізниця 25 січня запустить новий модернізований приміський електропоїзд на маршруті Київ — Тарасівка — Київ. Він курсуватиме за цим маршрутом у пікові періоди перевезень вранці та ввечері.
22.01.2021

З початку курсування «Лижний експрес» Київ – Славське перевіз майже 20,5 тис. пасажирів

Новим швидкісним поїздом Укрзалізниці Інтерсіті+ №745/746 Київ – Славське, який почав курсувати більш як місяць тому, вже скористалися майже 20,5 тис. пасажирів.
22.01.2021

Укрзалізниця спільно з представниками бізнесу та правоохоронцями посилить роботу з запобігання розкраданням вантажів

Укрзалізниця планує комплекс невідкладних заходів із запобігання розкраданням вантажів та очікує від українського бізнесу — вантажовласників, які користуються послугами залізниці, оперативної інформації про факти крадіжок та пропозиції щодо їх викорінення. Мова про це йшла під час зустрічі під головуванням директора офісу з безпеки АТ «Укрзалізниця» Михайла Ясельського з представниками бізнесу.