Друк

Актуальна тема

15.07.2020

Укрзалізниця відновила курсування майже половини поїздів, — Іван Юрик

Укрзалізниця вже відновила близько половини пасажирських поїздів, які курсували до карантину. Наразі залізницями України курсують 65 поїздів далекого сполучення та 700 приміських. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
13.07.2020

Збереження й розвиток локомотиворемонтних потужностей — один з пріоритетів для Укрзалізниці, — Іван Юрик

Локомотиворемонтні потужності Укрзалізниці будуть збережені, й наразі керівництво компанії розглядає всі можливі варіанти їх подальшого розвитку. Про це повідомив в.о голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до регіональної філії «Львівська залізниця», у ході якої він відвідав ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» та локомотивне депо Львів-Захід.
13.07.2020

Фасад вокзалу Івано-Франківськ потрібно якнайшвидше відновити, інакше будуть прийняті кадрові рішення, — Іван Юрик

Фасад вокзалу станції Івано-Франківськ має бути відновлений вже найближчим часом. В іншому випадку будуть вжиті кадрові рішення. На цьому наголосив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» під час візиту на Західну Україну.
11.07.2020

З наступного тижня Укрзалізниця відновлює курсування 38 приміських та 3 регіональних поїздів

З наступного тижня Укрзалізниця відновлює курсування 34 приміських та 3 регіональних поїздів, з яких 30 – територією обслуговування Південно-Західної залізниці та 4 — Придніпровської. У зазначених поїздах діятимуть обмеження щодо кількості пасажирів — у межах кількості місць для сидіння.
10.07.2020

Укрзалізниця готова вже в серпні відновити повноцінне пасажирське сполучення, — Іван Юрик

У разі покращення епідемічної ситуації Укрзалізниця планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до Західної України.