Друк

Актуальна тема

24.02.2017

Ціни на нові напіввагони підтверджені ринком та собівартістю виготовлення на власних потужностях, - Іренеуш Василевський

Укрзалізниця пропонує економічно обґрунтовану очікувану вартість закупівлі напіввагонів. Вона відповідає тенденціям ринку та доведена собівартістю виготовлення на власних виробничих потужностях товариства. Компанія вважає необ’єктивними звинувачення одного з виробників у заниженні ціни напіввагонів, що вказана у тендерах філії «Дарницький вагоноремонтний завод» в електронній системі публічних закупівель «ProZorro», які були оголошені 18 січня. Про це повідомив член правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуш Василевський.
24.02.2017

ПАТ «Укрзалізниця» формує замовлення для побудови пасажирських вагонів на 2017 рік

ПАТ «Укрзалізниця» на 2017 рік заплановано замовити оптимальний за своїми технічними та економічними характеристиками рухомий склад. Політика Укрзалізниці з 2002 року і нині орієнтована на вітчизняного виробника пасажирського рухомого складу.
24.02.2017

Перевезення пасажирів – публічна місія, тому ми не можемо керуватися тільки економічними розрахунками, — Войцех Балчун

Керівництво Укрзалізниці має намір впровадити програми підвищення якості послуг. Про це голова правління товариства Войцех Балчун повідомив в інтерв’ю виданню «Лівий берег».
24.02.2017

Залізничники готуються до весняного водопілля

Наприкінці зими залізниці України традиційно готуються до весняного водопілля, щоб забезпечити у цей період стабільний рух поїздів; уникнути підтоплень залізничної інфраструктури під час танення снігу та льодоходу, повені чи паводку. Під пильною увагою залізничників 441 об’єкт, де вода може перешкодити руху поїздів.
24.02.2017

На перший рейс чергового поїзда з вагонами-трансформерами вже продано 80% квитків

Сьогодні, 24 лютого, з Києва до Івано-Франківська відправиться другий поїзд вітчизняного виробництва, який сформований із нових пасажирських вагонів з меблями, що трансформуються. Пасажири оцінили новенькі вагони та зручність маршруту – 80% квитків на цей рейс уже продано. До Івано-Франківська поїзд курсуватиме в категорії Інтерсіті з місцями для сидіння, зворотно трансформуватиметься в «Нічний експрес» зі спальними місцями.