Друк

Актуальна тема

23.11.2020

Укрзалізниця може купувати по 135 нових пасажирських вагонів на рік замість сплати земельного податку

Укрзалізниця продовжує діалог з органами державної влади та наполягає на скасуванні або значному зменшенні розміру податку за землю, який з 2019 року сплачує державі у розмірі близько 4 млрд грн на рік. Ці кошти компанія могла б інвестувати в оновлення залізничної інфраструктури та критично застарілого рухомого складу. Наприклад, придбати 135 купейних вагонів вітчизняного виробника – це понад 13 нових поїздів.
23.11.2020

Ефективна операційна діяльність дозволила Укрзалізниці підвищити рівень доходів залізничних вантажоперевезень Україною

Укрзалізниця за перші два місяці осені збільшила дохід від внутрішньодержавних перевезень вантажів, що займають найбільшу частку в обсягах перевезень – 50,8%. Це стало можливим завдяки організованим маршрутним відправленням, підвищенню ефективності операційної діяльності компанії, удосконаленню диспетчеризації, ліквідації дефіциту локомотивів за рахунок подовження плечей обслуговування.
20.11.2020

У 2021 році Укрзалізниця планує модернізувати 50 пасажирських вагонів, — Олександр Перцовський

У наступному році Укрзалізниця проведе капітально-відновлювальний ремонт (КВР) 50 пасажирських вагонів. Роботи будуть здійснені на власних виробничих потужностях. Про це розповів в. о. члена правління, директор філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.
20.11.2020

Укрзалізниця скасувала заставу при укладанні договорів на транзитні перевезення

Укрзалізниця скасувала заставу при укладанні договору на транзитні перевезення вантажів. Сума зазначено внеску становила 300 тис. доларів США.
19.11.2020

Укрзалізниця всупереч європейській практиці у 2019 році сплатила 3,8 млрд грн податку на землю під коліями, – висновки аудиту української економіки КМУ

Нецільові витрати додатково обмежують фінансовий ресурс Укрзалізниці – лише через земельний податок компанія втрачає 3,8 млрд грн на рік. Про це йдеться в матеріалах аудиту української економіки, проведеного Кабінетом Міністрів України.