Друк

Актуальна тема

23.06.2017

ПАТ «Укрзалізниця» посилює контроль за дотриманням безпеки руху та об’єктивністю розслідувань транспортних подій

Ревізорський апарат з безпеки руху поїздів і автотранспорту всіх шести регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» впродовж квітня-травня 2017 року увійшов до структури департаменту безпеки руху акціонерного товариства. Такі структурні перетворення сприятимуть посиленню контролю за станом безпеки на залізничному транспорті та об’єктивністю розслідувань транспортних подій, застережуть від приховування інформації на місцях.
23.06.2017

Через неналежне подання документів учасниками тендерів Дарницький вагоноремонтний завод повторно оголосить відкриті торги на закупівлю напіввагонів

Учасники відкритих торгів на закупівлю напіввагонів за чотирма з одинадцяти тендерів через електронну систему публічних закупівель ProZorro подали неналежно оформлені документи. Через це тендерний комітет філії «Дарницький вагоноремонтний завод» визнав ці чотири тендери на загальну кількість 1165 напіввагонів такими, що не відбулися. Тому процедура закупівлі буде оголошена повторно.
23.06.2017

Укрзалізниця закликає ОККО-БІЗНЕС КОНТРАКТ постачати дизпальне згідно з умовами контракту

ПАТ «Укрзалізниця» закликає ПП «ОККО-БІЗНЕС КОНТРАКТ» постачати дизельне пальне для потреб галузі згідно з укладеним контрактом. Намагання приватного підприємства безпідставно підняти ціну завдають збитків державному перевізнику та шкодять перевізному процесу.
23.06.2017

Укрзалізниця просить Трейд Коммодіті скорегувати ціну на дизпальне до ринкової

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» звертається до ТОВ «Трейд Коммодіті» щодо перегляду ціни за укладеним контрактом у бік зменшення. Це дозволить наблизити ціну дизпального до ринкової.
23.06.2017

Укрзалізниця закликає постачальників корегувати ціну дизпального згідно з ринковою

Некоректні дії постачальників дизпального шкодять інтересам Укрзалізниці. Окремі постачальники дизпального для потреб державного перевізника відмовляються корегувати ціну, вказану в договорі, коли відповідна ринкова ціна знижується. Натомість вимагають негайно підвищувати вартість поставок, якщо ринкова ціна збільшується.