Друк

Актуальна тема

24.03.2017

Делегація ПАТ «Укрзалізниця» на чолі Войцехом Балчуном відвідує Угорщину

Делегація ПАТ «Укрзалізниця» перебуває з робочим візитом в Угорщині. Голова правління Войцех Балчун, член правління Марек Роберт Залєсний та директор з вантажних перевезень і логістики Максим Кушнірчук знайомляться з роботою Рейл Карго Груп та узгоджують основні напрямки українсько-угорської співпраці в сегменті залізничних перевезень.
24.03.2017

Укрзалізниця запроваджує сучасні стандарти постільної білизни для поїздів

Відтепер у поїздах Укрзалізниці всі застарілі ватні матраци та пір’яні подушки поступово будуть замінені на вироби із сучасних матеріалів, що відповідають вимогам гігієни та рекомендовані лікарями. Усі ці норми передбачені новим документом, що затверджений рішенням правління ПАТ «Укрзалізниця» 22 березня 2017 року.
24.03.2017

Укрзалізниця не надає преференцій на транзитні перевезення залізної руди

ПАТ «Укрзалізниця» спростовує звинувачення в наданні преференцій для транзитних перевезень російської залізної руди. Наразі рівень транзитних тарифів при порівнянні на однакові відстані для цього вантажу вищі за внутрішні на 5,6-7,5 $ за тонну. Навіть у разі індексації внутрішніх тарифів тариф на транзит руди залишиться вищим.
24.03.2017

До кінця року вантажні вагони ПАТ «Укрзалізниця» буде передано до філії «Центр транспортної логістики»

До кінця 2017 року весь вантажний парк ПАТ «Укрзалізниця» буде передано на баланс філії «Центр транспортної логістики», а з часом – до державної компанії UZ Cargo, що буде здатна встановлювати умови на ринку. Для вантажовласників-клієнтів діятиме єдиний договір. Про це розповів начальник філії «Центр транспортної логістики» ПАТ «Укрзалізниця» (ЦТЛ) Сергій Підгородецький в інтерв’ю всеукраїнській транспортній газеті «Магістраль».
24.03.2017

З 26 березня поїзди на території України курсуватимуть за літнім часом

ПАТ «Укрзалізниця» нагадує пасажирам, що 26 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Відправлення та прибуття поїздів на квитках вказується вже з урахуванням цього переходу.