Друк

Актуальна тема

07.08.2020

Укрзалізниця розробила комплексну програму підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах, — Іван Юрик

Укрзалізниця розробила комплексну програму підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах з метою викорінення криміногенних проявів, протиправних дій та порушень під час перевезення пасажирів. Її реалізація розпочнеться у стислі терміни. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
07.08.2020

Укрзалізниця відновлює курсування ще 14 приміських поїздів

Укрзалізниця продовжує поступово відновлювати пасажирські залізничні перевезення. Так, призначено курсування ще 14 приміських поїздів територією обслуговування Південної, Одеської та Донецької залізниць.
06.08.2020

Укрзалізниця продаватиме 100% місць у регіональних поїздах

Із 7 серпня 2020 року в регіональних поїздах з 800-ю нумерацією, що прямують з Києва та зворотно, квитки можна буде купити на 100% місць. Відновлення повноцінного продажу квитків на регіональні поїзди стало можливим завдяки погодженню Київської обласної державної адміністрації.
05.08.2020

Укрзалізниця зекономила понад 25 млн грн на централізованих закупівлях металопродукції, — Іван Юрик

З початку цього року Укрзалізниця зекономила понад 25 млн грн від планового фінансування на централізованих закупівлях металопродукції. Це вдалося зробити завдяки оптимізації закупівельної стратегії, удосконаленню підходу до розрахунку очікуваної вартості та впровадженню сучасних стандартів категорійного менеджменту в цій сфері. Про це розповів в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
05.08.2020

ПрАТ СК «Інтер-Поліс» розпочала тестування медпрацівників залізничних лікарень на COVID-19

Центр охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця» та ПрАТ «Страхова компанія «Інтер-Поліс», домовились про проведення тестування медичних працівників залізничних лікарень на COVID-19 методом ІФА. Перші тестування вже були проведені.