Друк

Новини

13.05.2014

У квітні на Придніпровській залізниці відремонтували 730 піввагонів

У квітні 2014 року в спеціалізованих вагонних депо Придніпровської магістралі було відремонтовано 730 вантажних вагонів. З них 709 пройшли деповський ремонт, а 21 - капітальний.
13.05.2014

Донецька залізниця просить батьків запобігти травмуванню дітей

У квітні 2014 року на об’єктах Донецької залізниці травмувались три дитини, одна отримала травми несумісні з життям.
13.05.2014

На Одеській залізниці посилять контроль за проїздом у приміських поїздах

З 12 травня поточного року на Одеській залізниці оголошено проведення Місячника з підвищення дохідності від перевезення пасажирів у приміському сполученні. В цей період буде посилено контроль за дотриманням пасажирами порядку оформлення проїзних документів. Проте метою місячника є не тільки підвищити дохідність від перевезень, а й перевірити якість обслуговування громадян у поїздах приміського сполучення.
13.05.2014

У приміських поїздах Львівської залізниці проведуть місячник підвищення дохідності

Від 12 травня на Львівській магістралі стартував місячник підвищення дохідності від пасажирських перевезень у приміському сполученні. Залізничники разом із працівниками УМВС щоденно перевірятимуть електро- та дизель-поїзди для виявлення безквиткових пасажирів та контролю за роботою провідників.
12.05.2014

Вагонне депо Котовськ збільшує обсяги виробництва за рахунок освоєння деповського ремонту вантажних вагонів

Нещодавно в експлуатаційному вагонному депо Котовськ відбулася урочиста подія – з деповського ремонту випущено перший вантажний вагон-зерновоз.