Друк
02.01.2020

На Одеській залізниці колійники оздоровили різними видами ремонту 225 км колії

За 2019 рік колійники, що працюють у межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», оздоровили різними видами ремонту майже 225 км колії. Залізничники виконали середній ремонт колії на майже 160 км, реконструкцію 38,6 км колії, комплексно-оздоровчий ремонт 18,9 км колії та капітальний ремонт 6,9 км колії.

 

Майже на 800 м колії на 333 км непарної колії перегону Пантаївка — Користівка залізничники виконали укладання нового проміжного пружного рейкового скріплення на залізобетонних шпалах. Зазначений перегін є одним з найбільш вантажонапружених ділянок колії в межах регіональної філії «Одеська залізниця» та пропускає понад 80 млн т-км брутто вантажів на рік.

Також було виконано середній ремонт стрілочних переводів у обсязі 132 комплекти та замінено 26 стрілочних переводів новими, у тому числі 11 комплектів на залізобетонних брусах.

Найбільш масштабні роботи з реконструкції колії минулого року проводилися на напрямках Веселинове — Миколаєве, Мардарівка — Перехрестове, Канатове — Кропивницький та Цвіткове — Володимирівка.