Друк

Новини

15.11.2018

Оперативні дії залізничників та правоохоронців допомогли затримати розкрадача

Під час обходу станції Застава-ІІ працівник залізниці виявив відсутність 5 кришок муфт СЦБ. Про факт крадіжки працівники дистанції сигналізації та зв’язку оперативно повідомили в поліцію та службу воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця».
14.11.2018

Придніпровські залізничники стали учасниками кількох заходів для роботодавців

Придніпровські залізничники взяли участь у щорічній спеціалізованій виставці навчальних закладів та освітніх послуг «Ярмарок освіти», яка днями пройшла у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя).
14.11.2018

Влада Генічеського району вдячна придніпровським залізничникам за розвиток курортного регіону

Голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов висловив подяку керівництву регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та особисто директору Миколі Кужавському за вагомий внесок у розвиток регіону, який є однією з основних курортних територій України.
13.11.2018

Залізничник Сергій Зірка став чемпіоном світу з кікбоксінгу

Працівник регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» Сергій Зірка посів перше місце на Чемпіонаті світу з кікбоксінгу в Італії.
13.11.2018

Залізничники Південної магістралі здійснили реконструкцію та ремонт 272 км колії та 105 стрілочних переводів

Упродовж 10 місяців 2018 року колійники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» провели реконструкцію та ремонт майже 272 км колії та 105 стрілочних переводів.