Друк

Новини

10.09.2018

В Одеському регіоні розмірковують над збільшенням контейнерних потоків залізничним транспортом

Створення найбільш сприятливих та вигідних умов для руху контейнерних потоків на залізничному транспорті повинно бути одним з пріоритетних завдань для українського бізнесу. Така ключова думка звучала від учасників XII Міжнародного «Чорноморського контейнерного саміту 2018», що відбувся в Одесі у вересні.
07.09.2018

Залізничники відвідали київський міський будинок дитини «Берізка»

Сьогодні, 7 вересня, представники первинної профспілкової організації філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» відвідали київський міський будинок дитини «Берізка». Такі візити вже стали традицією та відбуваються не один рік поспіль.
07.09.2018

Європейці поділилися з одеськими залізничниками досвідом лібералізації ринку перевезень

В управлінні регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся семінар щодо відкриття ринку послуг залізничних перевезень для конкуренції відповідно до європейської моделі з представниками міжнародного проекту Україна – ЄС Twinning.
06.09.2018

Одеські залізничники проводять ремонт локомотивного депо Миколаїв

На території локомотивного депо Миколаїв регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» тривають ремонтні роботи з капітального оновлення будівель і приміщень виробничого підрозділу. Так, починаючи з липня поточного року, в депо було проведено капітальний ремонт будівлі пункту технічного огляду локомотивів (ПТОЛ). Зараз тут триває ремонт оглядових каналів та завершується реконструкція службових приміщень для працівників підрозділу, проводиться зовнішнє оздоблення будівлі ПТОЛ та цеху експлуатації.
05.09.2018

Призначено курсування додаткового приміського поїзда сполученням Львів - Красне

У зв'язку зі збільшенням пасажиропотоку на початку навчального року призначено додатковий приміських поїзд № 6046/7633 сполученням Львів - Красне - Львів. Він курсуватиме з 7 вересня 2018 року по п'ятницях.