Друк

Новини

06.11.2020

На Південній залізниці понад 400 осіб затримано за адміністративні правопорушення

Упродовж січня – жовтня 2020 року працівниками підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» під час проведення оперативно-профілактичних заходів затримано 430 сторонніх осіб.
03.11.2020

Втручання сторонніх осіб у роботу Одеської залізниці нанесли збитків на суму понад 4 млн грн

За 9 місяців на регіональній філії «Одеська залізниця» зафіксовано 348 випадків втручань здійснених сторонніми особами. Внаслідок цих втручань магістралі було нанесено матеріальних збитків на суму 4 млн 200 тис. грн.
25.10.2020

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні із Сокалем

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в Сокальському районі Львівської області, зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів у сполученні із Сокалем.
19.10.2020

Одеська залізниця повідомляє про тимчасові зміни в приміському сполученні

За рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій, у зв’язку з запровадженням червоного рівня епідемічної небезпеки у місті Сміла та Смілянському районі Черкаської області припиняється продаж квитків на приміські поїзди у квиткових касах та провідниками у деяких приміських поїздах.
19.10.2020

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Тернопільської, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, відбулися тимчасові зміни у приміському сполученні.