Друк
08.07.2005

Євген Червоненко представив колективу нового начальника Південно-західної залізниці Юрія Тягнирядна

              7 липня 2005 року Міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко та заступник Міністра – генеральний директор Укрзалізниці Зенко Афтаназів представили трудовому колективу Південно-західної залізниці нового начальника магістралі Юрія Тягнирядна.
              - Ми обрали найпоряднішого і найсильнішого, й Південно-західна залізниця, яка є обличчям країни, буде найкращою, - таку оптимістичну думку висловив Міністр Червоненко, представляючи колективу нового начальника залізниці Юрія Тягнирядна. Водночас більшу частину свого виступу Євген Червоненко присвятив численним проблемам господарства дороги, які дісталися у спадок від попереднього керівництва магістралі, і які доведеться розв’язувати вже новому.
              Найгострішій проблемі – браку квитків на потяги південного напрямку – має бути покладений край. Міністр повідомив, що за його дорученням нині працює група фахівців, які з’ясовують, чому у касах немає квитків, коли на південь призначено значну кількість (47) додаткових потягів.
              Міністр дав негативну оцінку діяльності попереднього керівництва Південно-Західної залізниці та ряду її підрозділів, наводячи численні факти фінансових зловживань. За словами керівника транспортної галузі, грубі порушення виявлені перевірками під час укладання угод, отримання короткострокових кредитів, будівництва залізнично-автомобільного мосту через Дніпро у Києві та Дарницького вокзалу, великих збитків зазнала дорога й через спрямування значних коштів на спонсорство та благодійну діяльність. А це мільйони гривень, які б могли вирішити гостру для багатьох сімей залізничників житлову проблему!
              Саме вирішення житлових питань працівників залізниці – таке першочергове завдання поставив Міністр новому керівництву столичної магістралі.
              - Заробляйте і витрачайте кошти на будівництво житла для своїх працівників, - наголосив Міністр. – Я хочу, щоб залізничники та їхні діти жили в нормальних умовах і мали змогу добре відпочивати. Я бажаю, щоб ваші прекрасні залізничні лікарні були вашими, а не приватними. Я прагну, щоб кожен працівник мав ту гідність, яку завжди мали працівники сталевих магістралей, - зазначив Євген Червоненко.
              Міністр висловив впевненість, що з новим керівництвом дороги найпотужніша за обсягами пасажирських перевезень – столична магістраль, - як і належить, стане взірцем роботи для усіх інших залізниць.
              Залишити позаду минуле й почати разом працювати з чистого листка закликав працівників магістралі заступник Міністра – Генеральний директор Укрзалізниці Зенко Афтаназів. Представляючи Юрія Тягнирядна, він висловив впевненість у високих моральних та професійних якостях нового керівника. Саме таких людей добиратимуть до керівного складу залізниці, і цей процес ще триває.
              За словами Зенко Афтаназіва, у наступному році в житті магістралі розпочнеться новий непростий етап – реструктуризація системи управління Укрзалізниці. А з цим завданням можуть справитись тільки віддані справі фахівці, такі, як новопризначені керівники, котрі знаються на законах економіки і бачать перспективу руху вперед, - зазначив керівник залізничної галузі.
              Зі свого боку, Юрій Тягнирядно наголосив, що створення кадрового складу однодумців, здатних вирішувати поставлені завдання – стане одним із його першочергових завдань на новій посаді. А ще – викорінення будь-яких порушень фінансової дисципліни та відшкодування допущених раніше економічних втрат.
              - Я впевнений, що колектив, який працює сьогодні на залізниці, - професійний, працьовитий і боєздатний. Завдання, поставлені перед нами Президентом та Міністром – зрозумілі. Ми вже розпочали їх втілювати і обов’язково доведемо справу кінця, - запевнив присутніх начальник дороги.

Довідка:
              Тягнирядно Юрій Іванович, 1961 р.н., призначений на посаду начальника Південно-західної залізниці постановою Кабінету Міністрів України від 22 червня 2005 р. Попередня посада – Перший заступник начальника Придніпровської залізниці. Має вищу освіту, закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту. Розпочав трудовий шлях з 1983 року на Одеській залізниці.
              Відповідною постановою Кабінету Міністрів України Кривопішин Олексій Мефодійович звільнений з посади начальника Південно-західної залізниці за невиконання умов контракту.

Прес-центр Укрзалізниці