Друк
04.11.2009

Українці визначили найвидатнішого залізничника

          4 листопада з нагоди Дня залізничника оприлюднено результати голосування «Видатні залізничники України». Беззаперечним лідером рейтингу став колишній міністр транспорту та зв’язку України — генеральний директор Укрзалізниці Георгій Кірпа. За цю непересічну особистість віддали свої голоси 84 550 учасників акції http://www.uz.gov.ua/?m=speach.menu_konkurszal
          Голосування тривало впродовж вересня-жовтня 2009 року. У ньому взяли участь майже 200 тисяч осіб, у першу чергу залізничники та ветерани галузі.
          Загалом за вказаний період до редакції газети «Магістраль», яка опікувалася ходом голосування, надійшли пропозиції за 92 претендентів на участь у рейтингу. Серед тих, кого українці пропонували віднести до видатних особистостей, були колишні машиністи, колійники, мулярі, залізничні лікарі, які вже давно стали легендами на своїх підприємствах. Кожен із них заслуговує на вшанування, оскільки свого часу зробив вагомий внесок у розбудову галузі.
          До десятки лідерів рейтингу ввійшли Георгій Кірпа, Микола Конарєв, Олександр Пучко, Анатолій Алімов, Борис Олійник, Віктор Приклонський, Володимир Бобринський, Олександр Верховцев, Сергій Вітте, Петро Кривонос.
          Організатори заходу переконані, що подібні цікаві акції сприяють увічненню слави видатних залізничників, а також збереженню історичної пам`яті про славні періоди становлення та розвитку залізничної справи в Україні, вихованню в молоді пошани до минулого галузі.