Друк
13.12.2011

Весною 2012 року почне функціонувати сучасне депо на станції Дарниця

За попередніми даними, весною на станції Дарниця у м. Києві буде введений в експлуатацію сучасний високотехнологічний центр (депо) з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів.

Наразі Державна адміністрація залізничного транспорту України в рамках підготовки до ЄВРО-2012 продовжує роботи з будівництва депо. Вже розроблено техніко-економічне обґрунтування будівництва, укладено угоду на виготовлення проектно-кошторисної документації, розроблено перелік обладнання для облаштування цехів депо. Було звільнено побутове приміщення ст. Дарниця для реконструкції та капітального ремонту під учбовий центр локомотивних бригад. Також видано накази начальників залізниць щодо підбору локомотивних бригад та стюардів для обслуговування міжрегіональних електропоїздів.

Високими темпами ведуться і будівельні роботи. Зокрема, виконується демонтаж будівель і споруд, розробка ґрунту котловану та влаштування фундаментів будівель цехів. Виконується винос мереж зв’язку та енергопостачання. Тривають роботи по влаштуванню фундаментів під колії ремонтно-екіпірувального цеху.

Нагадаємо, що п ерші поїзди виробництва «Hyundai Rotem» прибудуть в Україну вже наприкінці лютого 2012 року. А весною вони почнуть курсувати між містами, які прийматимуть Євро 2012.