Друк
20.08.2021

На Київській дитячій залізниці розпочав курсування Party вагон

Сьогодні, 20 серпня, регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» запустила унікальний Party вагон. Він став подарунком до 30-ї річниці Незалежності України юним вихованцям і гостям Київської дитячої магістралі.


За словами виконавчого директора регіональної філії Артема Мироновича, Party вагон  єдиний в Укрзалізниці вузькоколійний пасажирський вагон класу «Люкс», оснащений усім необхідним для активного дитячого відпочинку.

«Замість жорстких сидінь тут зручні столики. Оновлений салон має яскравий дизайн, який налаштовує на радісний настрій та позитивні емоції,  розповів Артем Миронович. – Є два плазмові екрани, радіомікрофони, барна стійка, що допоможуть провести дитяче свято чи вечірку».

Для комфорту пасажирів під час модернізації унікальний вагон облаштували металопластиковими вікнами, сучасними системами опалення та кондиціювання, біотуалетом. Party вагон також отримав креативну зовнішню ліврею.

У перший рейс Party вагон відправили представники Південно-Західної магістралі, які доклали чимало зусиль для підготовки свята. У цій подорожі маленьких пасажирів розважали аніматори та незвичний гість – Скляна людина.

«Приємно бачити щасливі дитячі очі, радість на обличчях дорослих,  підсумував захід Артем Миронович. – Саме заради цього ми завжди готові працювати».

Надалі Party вагон курсуватиме на Київській дитячій залізниці у вихідні та святкові дні з 10:30 до 18:50 у складі пасажирського поїзда.

Вартість поїздки для дітей 3-14 років становить 100 грн, для дорослого пасажира – 150 грн.

Окрім того, унікальний вагон можна взяти у погодинну оренду для організації оригінального дитячого свята.

Щодо оренди Party вагона звертатися за телефоном (044) 458-48-34.