Друк
05.02.2021

У 2020 році на Придніпровській залізниці професійно-технічне навчання пройшли майже 5,9 тис. працівників

У 2020 році в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшли підготовку, перепідготовку чи підвищення кваліфікації 5898 фахівців робітничих професій.

 

«Підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації робітничих професій дозволяють здійснювати професійно-технічне навчання осіб, які раніше не мали робітничої професії; робітників за суміжними чи новими професіями, а також розширювати і поглиблювати здобуті фахівцями робітничих професій знання, вміння та навички на рівні вимог технологій залізничної галузі», – говорить начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» Олена Савченко.

Так, упродовж  минулого року первинну професійну підготовку на виробництві пройшли 88 працівників залізниці; 792 робітники опанували інші професії, 5018 – підвищили свою кваліфікацію (останні дві категорії – як з відривом від виробництва, так і у виробничих підрозділах).

Зокрема, 5382 робітники навчалися безпосередньо на робочих місцях, ще 516 – у Дніпровському та Марганецькому центрах професійного розвитку персоналу, а також у філії «Центр професійного розвитку персоналу»                          АТ «Укрзалізниця» (м. Золотоноша).

Нагадаємо, що в 2020 році регіональна філія «Придніпровська залізниця»  АТ «Укрзалізниця» працевлаштувала у свої підрозділи 48 випускників профільних навчальних закладів.