Друк
02.10.2020

На Одеській залізниці вшанували ветеранів-залізничників у Міжнародний день людей похилого віку

У Міжнародний день людей похилого віку керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Дорпрофсожу привітали своїх колег — ветеранів війни та праці й ветеранів-пенсіонерів магістралі.

До присутніх зі словами привітання звернулись голова Дорожнього комітету профспілки Ігор Соловйов, голова Ради ветеранів війни та праці та ветеранів-пенсіонерів Одеської магістралі Григорій Ісенко та головний лікар санаторію-профілакторію Дорпрофсожу Тамара Чубчик, де наразі проходять оздоровлення 52 ветерани-залізничники.

Голова Дорожнього комітету профспілки Ігор Соловйов зазначив, що ветерани галузі завжди є для молодого покоління прикладом. «Хочу подякувати вам за вашу працю, знання, за вашу мудрість і досвід, який ви передаєте нам. Ви — наша опора і гордість галузі. Активного вам довголіття, добробуту та родинної злагоди », — сказав він. 

Голова Ради ветеранів війни та праці та ветеранів-пенсіонерів Одеської магістралі Григорій Ісенко подякував усім ветеранам за їх нелегку працю, а також висловив вдячність за розуміння та співпрацю керівництва регіональної філії, профспілки та ветеранських організації навіть у такі непрості часи, які випали зараз.

На честь свята в регіонах магістралі з дотриманням усіх вимог у рамках карантинних заходів відбулися благодійні урочистості. Також 140 пенсіонерам-ветеранам, які перебувають у скрутному становищі, організовано вручення продуктових наборів.