Друк
01.06.2020

На Південній залізниці відновлено рух 156 приміських поїздів

1 червня на регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» розпочато перший етап курсування приміських поїздів.

 

Так, за погодженням регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій регіональна філія «Південна залізниця» з 01.06.2020 відновила рух 156 приміських поїздів.

Продаж квитків на приміські поїзди здійснюється у касах вокзалів або безпосередньо у квиткового касира до та під час поїздки.

З розкладом приміських поїздів, котрі відновили курсування, можна ознайомитися на вебсайті регіональної філії «Південна залізниця» https://www.pz.gov.ua.

Закликаємо пасажирів бути свідомими та виконувати рекомендації під час проїзду залізничним транспортом. Зокрема, дотримуватися соціальної дистанції, рівномірно розміщуватися у вагонах електропотягу тільки на місцях для сидіння, вдягати захисну маску, а в разі виявлення симптомів гострої респіраторної хвороби – залишатися вдома.  Не наражати на небезпеку себе та оточуючих.