Друк
16.01.2020

З початку року пожежна техніка Південної залізниці здійснила понад 200 виїздів

У 2019 році на Південній залізниці було здійснено 210 виїздів пожежної техніки. З них пожежні поїзди аварійно-рятувальної служби регіональної філії «Південна залізниця» здійснили 42 виїзди.

 

Також залізничні вогнеборці 8 разів допомагали пожежним підрозділам Державної служби з надзвичайних ситуацій України при гасінні пожеж, 9 заходів проводилося спільно з пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС та 18 разів проводили практичні заняття з відпрацювання нормативів виїздів пожежних поїздів з місця дислокації.

З початку року пожежними автомобілями здійснено 168 виїздів, з них:

- для забезпечення пожежної безпеки під час проведення заходів у місцях з масовим перебуванням людей — 16 виїздів;

- допомога в гасінні пожеж пожежним підрозділам ДСНС — 32 рази; 

- проведення занять з особовим складом і членами добровільної пожежної охорони виробничих підрозділів філії — 120 виїздів.

До обов’язків аварійно-рятувальної служби регіональної філії «Південна залізниця» належать попередження виникнення пожеж та постійний контроль стану протиаварійного захисту пожежонебезпечних об’єктів; проведення під час виникнення аварій, надзвичайних подій та ситуацій на об’єктах і територіях аварійно-рятувальних робіт; ліквідація надзвичайних ситуацій та окремих їх наслідків; рятування людей при виникненні аварій, надзвичайних подій та ситуацій тощо.