Друк
15.08.2019

Одеська залізниця спільно з службою зайнятості знайшла 160 нових співробітників

За 7 місяців 2019 року одеські залізничники спільно зі службою зайнятості провели низку заходів з інформування шукачів роботи про наявність вакансій у одного з найбільших роботодавців півдня України – регіональної філії «Одеська залізниця».

 

За цей період було організовано: 2 прес-тури до вагоно-колісних майстерень та локомотивного депо Подільськ,  7 семінарів для кадрових служб за участю регіональних служб зайнятості, 18 ярмарок вакансій, у яких взяли участь понад 500 шукачів робочих місць; 23 профорієнтаційних заходи із залученням навчальних закладів та 8 професіографічних екскурсій для старшокласників.

Крім того, для школярів було проведено профорієнтаційний захід «Розмалюймо залізницю у найкращі кольори». У квітні залізничники зі Знам’янки взяли участь у молодіжному фестивалі "ПРофFest".

У результаті зазначеної роботи вже понад 160 осіб працевлаштувалось до виробничих підрозділів регіональної філії. Наразі залізничники Одеської магістралі до співпраці залучені 7 центрів зайнятості з чотирьох областей України: Одеської, Миколаївської, Кіровоградської та Черкаської.