Друк
14.11.2017

Вандали знову пошкодили електрички Південно-Західної залізниці

Залізниця продовжує потерпати від вандалів, які псують рухомий склад, зокрема розфарбовують графіті вагони електропоїздів. Впродовж 10 місяців поточного року зафіксовано 66 випадків розфарбувань графіті на суму майже 1,37 млн грн.

 

Від такої творчості молодих людей було пошкоджено 138 вагонів. Це призводить до зменшення кількості вагонів електричок, якими щодня користуються тисячі пасажирів.

Так, 8 листопада на зупиночній платформі Видубичі локомотивна бригада помітила 5 осіб, які розфарбовували вагони. Черговий по станції викликав працівників поліції, проте вони на виклик не відреагували.

А 10 листопада локомотивна бригада приміського поїзда сполученням Мотовилівка – Київ по станції Боярка теж виявила факт розфарбування двох вагонів.

Залізничники нагадують, що пошкодження майна рухомого складу залізниці – це навмисне втручання в роботу залізничного транспорту та порушення безпеки пасажирських перевезень, що тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Згідно з чинним законодавством ті, хто несанкціоновано наносять графіті, можуть отримати покарання за ст. 110 (порушення правил користування засобом залізничного транспорту) та ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також за ст. 194 (умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах) та ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Тож працівники «Південно-Західної залізниці» звертаються до пасажирів з проханням дбайливо та відповідально ставитися до рухомого складу та залізничної інфраструктури.