Друк
15.09.2017

Працівники регіональної філії «Донецька залізниця» проведуть низку зустрічей з громадянами та розкажуть про правила поведінки на коліях

За вісім місяців 2017 року на залізничних колях регіональної філії «Донецька залізниця» допущено 11 випадків травмування невиробничого характеру, з них 9 – зі смертельним наслідком.

Станом на 1 вересня 2017 року по «Донецькій залізниці» допущено 11 випадків травмування  невиробничого характеру, 9 із них зі смертельним наслідком. За аналогічний період 2016 року зафіксовано 19 випадків травмування невиробничого характеру, 8 із них – зі смертельним наслідком. Більшість випадків сталося внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. Зокрема, до травмування призводить користування навушниками, перехід колії в невстановлених місцях, знаходження на об’єктах залізничної інфраструктури в нетверезому стані.

З метою недопущення випадків травмування громадян на коліях, регіональна філія «Донецька залізниця» роз’яснює громадянам про правила поведінки на об’єктах залізничного транспорту. Працівники управління регіональної філії та її структурних підрозділів проведуть лекції серед населення, пасажирів, учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, вихованців дошкільних навчальних закладів. Також залізничники завітають і на підприємства, що розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій.

Окрім цього, на залізничних станціях та вокзалах постійно транслюватимуться відеоролики та оголошуватиметься інформація щодо необхідності дотримання громадянами правил безпеки на залізничному транспорті.