Друк

Новини

23.04.2019

Понад 20 тисяч залізничників Південної магістралі взяли участь у заходах до Дня довкілля

20 квітня, у День довкілля, понад 20 тисяч працівників регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» долучилися до благоустрою та прибирання своїх підрозділів, очищення водних джерел та озеленення територій об’єктів магістралі.
22.04.2019

Залізничники провели семінар-нараду з питань профорієнтаційної роботи серед дітей

20 квітня у Харкові, в ДЛОЦ «Сонячний» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», відбувся семінар-нарада на тему «Організація профорієнтаційної роботи для дітей шкільного віку та юних залізничників».
22.04.2019

Львівська залізниця долучиться до всесвітньої акції з охорони праці

Сьогодні, 22 квітня, у виробничих підрозділах та на підприємствах регіональної філії «Львівська залізниця» розпочався Тиждень охорони праці.
17.04.2019

Майже 300 ветеранів Південної магістралі відпочинуть цього року у відомчих оздоровчих закладах Укрзалізниці

У 2019 році в спеціалізованих оздоровчих закладах України відпочинуть 273 непрацюючі пенсіонери-залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Вони традиційно зміцнюватимуть здоров’я в «Медичному центрі реабілітації залізничників» у Хмільнику, в санаторії «Світязянка» в Трускавці, у медико-реабілітаційному центрі лікарні села Клубівка та в санаторії ім. М. Гоголя в Миргороді.
17.04.2019

На Малій Південній модернізують рухомий склад і облаштовують територію

На дитячій залізниці «Мала Південна» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» стартувала підготовка до 79-го сезону руху поїздів. Зокрема, продовжуються роботи з модернізації рухомого складу та облаштування території.