Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 12.12.2021 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 114

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Бахмут 114 цілий рік щоденно, крім 14-19/12/2021 32:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 10:00
Підзамче 10:11 10:13
Красне 10:50 11:00
Броди 11:39 11:42
Радивилів 11:52 11:55
Дубно 12:32 12:35
Здолбунів-Пас. 13:15 13:45
Рівне 14:00 14:08
Клевань 14:29 14:31
Ківерці 15:10 15:12
Луцьк 15:28 15:54
Ківерці 16:14 16:37
Рожище 16:58 17:03
Ковель-Пас. 18:00 18:42
Маневичі 19:35 19:38
Чарторийськ 19:57 19:59
Вараш 20:04 20:05
Рафалівка 20:13 20:16
Антонівка 20:38 20:41
Сарни 21:01 21:05
Клесів 21:41 21:43
Томашгород 21:58 22:01
Рокитне-Волинське 22:14 22:17
Остки 22:30 22:32
Олевськ 22:55 23:00
Білокоровичі 23:40 23:42
Коростень 00:35 00:55
Житомир 02:36 02:56
Фастів-1 04:43 04:45
Київ-Пас. 05:40 06:23
Дарниця 06:42 06:46
Бориспіль 07:04 07:22
Гребінка 08:37 08:39
Лубни 09:11 09:13
Миргород 10:10 10:21
Яреськи 10:44 10:46
Полтава-Київська 11:38 11:58
Харків-Пас. 14:10 14:39
Балаклія 15:52 16:00
Ізюм 16:47 16:51
Святогірськ 17:16 17:18
Лиман 17:47 17:50
Сіверськ 18:12 18:14
Сіль 18:30 18:32
Бахмут 18:55

Розклад у зворотньому напрямку