Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 138

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Хмельницький 138 10-23/12/2019 щоденно 20:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 15:10
Рубіжне 15:28 15:33
Кремінне 15:50 15:52
Кабанне 16:11 16:13
Сватове 16:37 16:39
Куземівка 17:07 17:09
Кислівка 17:27 17:32
Куп'янськ-Вузл. 17:55 18:17
Шевченкове-Півд. 18:57 18:59
Гракове 19:17 19:19
Чугуїв 19:37 19:39
Харків-Пас. 20:35 21:14
Люботин 21:50 21:52
Полтава-Київська 23:51 00:11
Решетилівка 00:40 00:42
Гоголеве 01:16 01:18
Миргород 01:36 01:38
Ромодан 02:04 02:06
Лубни 02:33 02:35
Гребінка 03:07 03:15
Дарниця 04:45 04:47
Київ-Пас. 05:05 05:38
Фастів-1 06:35 06:37
Козятин-1 07:50 07:55
Вінниця 08:55 09:18
Гнівань 09:40 09:42
Хмельницький 11:19