Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 111

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Львів 111 ("СЛОБОЖАНЩИНА") 10-22/12/2019 по парних 19:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 16:13
Люботин 16:52 16:54
Коломак 17:45 17:47
Полтава-Київська 18:51 19:21
Решетилівка 20:13 20:15
Яреськи 20:43 21:06
Гоголеве 21:21 21:23
Миргород 21:39 21:41
Ромодан 22:04 22:06
Лубни 22:34 22:36
Гребінка 23:09 23:29
Яготин 00:05 00:07
Київ-Пас. 01:24 01:54
Фастів-1 02:50 02:52
Козятин-1 04:05 04:07
Калинівка-1 04:44 04:46
Вінниця 05:05 05:10
Жмеринка-Пас. 05:57 06:17
Хмельницький 07:46 07:51
Волочиськ 08:49 08:51
Підволочиськ 08:59 09:01
Тернопіль-Пас. 09:47 09:52
Злочів 10:47 10:49
Красне 11:13 11:15
Підзамче 11:48 11:50
Львів 12:01