Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 719

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Київ 719 (ІНТЕРСІТІ+) 12,13,14,16,17/12/2019; 19-24/12/2019 щоденно 5:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 05:56
Полтава-Київська 07:36 07:39
Миргород 08:29 08:35
Ромодан 08:55 08:57
Лубни 09:17 09:19
Гребінка 09:40 09:42
Бориспіль 10:34 10:36
Дарниця 10:51 10:53
Київ-Пас. 11:08